Zavřít reklamu

V rámci služby iTunes si můžete nejen zakoupit nebo vypůjčit filmy, které jsou již k dispozici online, ale také si předobjednat tituly, které byste rádi měli ve vaší sbírce filmů, ale zatím se nedostaly mimo kina.

Beast / Bestie

Doktor Nate Daniels (Idris Elba) vezme své dvě dospívající dcery na výlet do Jižní Afriky, do míst, kde se seznámil s jejich mámou, která před nedávnem zemřela. Doufá, že výlet do divočiny jim pomůže tuhle čerstvou ránu aspoň částečně zahojit. Na cestu do buše si vyberou toho nejlepšího průvodce, rodinného přítele a zoologa, který zná v okolí každý kámen. Zpočátku cesta připomíná sen každého milovníka divokých zvířat. Nálada se změní v okamžiku, kdy v jedné domorodé vesnici uvidí čerstvé následky řádění predátora s hřívou. Mohutný lev si po bolestivém střetu s pytláky vzal do hlavy, že člověk je jeho největší nepřítel, a Nate a jeho dcery to brzy poznají na vlastní kůži. Ve snaze ochránit své teritorium a udržet si pozici pána tvorstva udělá tahle bestie cokoliv, aby vetřelce sprovodila ze světa. Civilizovaný lékař se dvěma puberťačkami proti ní nemůže mít sebemenší šanci.

  • Dostupné od 14. 12.

 

Film Beast můžete za 329 korun předobjednat zde.

Jízda na hraně

Na zimních olympijských hrách v Innsbrucku v roce 1976 rezonovalo hlavně jedno jméno: Franz Klammer. Tohoto mladého charismatického Rakušana si zamiloval celý národ a na jeho ramenech spočívaly naděje na zlatou medaili ve sjezdovém lyžování. Franz, který vždy toužil hlavně po lyžování, se musí vypořádat nejen s tlakem okolí, ale i dalšími nepříjemnými okolnostmi, které závod doprovází.

  • Dostupné od 1. 1. 2023

Film Jízda na hraně můžete předobjednat zde.

Nebezpečný kluk

Proč se o Danovi říká, že je nebezpečný? Otec policista je pro třináctiletého kluka s velkou fantazií velkým vzorem. A protože Dan touží stát se také velkým detektivem, stáváme se svědky napínavého příběhu, ukazujícího, jak malý detektiv umí šlápnout zločincům na kuří oko. Když si jednou náhodou prohlíží obrázky hledaných zločinců, vzpomene si, že takového muže viděl blízko jejich domu. Spolu s partou kamarádů vymýšlí plán, jak zloděje chytit…

  • Dostupné od 29. 11.

Film Nebezpečný kluk můžete za 149 korun předobjednat zde.

Abandoned

Mladý pár s dítětem se přestěhuje na venkov, aby zde začal nový život. Jejich nový dům á ale temnou historii, která začne postupně vyplouvat na povrch. Nejhůře to snáší Sára, jejíž křehká psychika se čím dál více zhoršuje, a která začíná ohrožovat i svého novorozeného syna.

  • Dostupné od 11. 12.

Film Abandoned si za 329 korun můžete předobjednat zde.

Emily the Criminal
Emily (Aubrey Plaza), která má smůlu a je zatížena dluhy, se zaplete do podvodu s kreditními kartami, který ji vtáhne do zločineckého podsvětí Los Angeles a nakonec vede ke smrtelným následkům.

  • Dostupné od 27. 11.

Film Emily the Criminal můžete za 329 korun předobjednat zde.

.