Zavřít reklamu

V rámci služby iTunes si můžete nejen zakoupit nebo vypůjčit filmy, které jsou již k dispozici online, ale také si předobjednat tituly, které byste rádi měli ve vaší sbírce filmů, ale zatím se nedostaly mimo kina. Tento týden se jedná třeba o film Prezidentka, akční podívanou Black Adam nebo hororové scifi Nene.

Black Adam

Asi před 5 000 lety byl Black Adam (Johnson) obdařen všemohoucností egyptských bohů – a uvězněn. Teď se z pozemského hrobu vysvobodil a chce moderní svět napravit podle svých představ.

Film Black Adam můžete za 399 korun předobjednat zde.

Bullet Train

Režisér Johna Wicka, Atomic Blonde a Hobbse a Shawa David Leitch se projede vlakem. Na palubě japonského rychlovlaku se totiž sejde pětice nejlepších zabijáků na světě, ale nemají stejný úkol a rychle jim dojde, že že jejich mise je donutí změřit vzájemně síly a zjistit, kdo z nich je doopravdy nejlepší.

  • Dostupné od: 2. 12.

Film Bullet Train můžete za 329 korun předobjednat zde.

Nope / Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo „cosi“, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Zjevné je jen to, že to, co se děje v okolí malé koňské farmy, na níž OJ (Daniel Kaluuya) a Emerald (Keke Palmer) žijí, je čím dál znepokojivější a nabírá to na obrátkách. Zatímco oči senzacechtivých amatérských ufologů a záhadologů se upírají k nebi ve snaze alespoň krátce zahlédnout kousek létajícího talíře, Haywoodovi klopí zraky k zemi. Kdo se na ně nedívá, toho přece neunesou. Nebo že by pravidla neplatila?

  • Dostupné od: 23. 11.

 

Film Nope můžete za 329 korun předobjednat zde.

Prezidentka

Kateřina Čechová (Anna Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale. Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí snažit, aby si vybojovala právo na lásku, která jí náleží stejně, jako kterémukoliv jinému člověku na světě.

  • Dostupné od: 1. 2. 2023

Film Prezidentka můžete za 299 korun předobjednat zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.