Zavřít reklamu

Po překvapivě krátkém čekání se v Česku začíná prodávat nový Xiaomi Smart Band 7. Jde samozřejmě o novou iteraci snad vůbec nejpopulárnějšího fitness náramku současnosti. Nová verze nabídne hned několik zajímavých vylepšení a tudíž lze i tentokrát očekávat, že opět půjde o velmi oblíbený doplněk.

Nový Xiaomi Smart Band 7 je přímý nástupce loňského Mi Band 6, oproti kterému přináší hned několik novinek. Tou nejzásadnější je bezesporu větší 1,62“ displej s vyšším jasem, avšak především s podporou funkce Always-On. Rozrostla se i nabídka ciferníků, kterých je nyní více jak 100 a počet náramkem měřitelných sportovních aktivit vzrostl na 120. Dalším vylepšením je schopnost náramku nepřetržitě měřit okysličení krve, automaticky rozpoznat čtveřici různých plaveckých stylů a výrazně se také zdokonalilo měření sportovních aktivit. Sedmá verze náramku disponuje i větší baterií, která zajišťuje až 15denní výdrž na jedno nabití.

Xiaomi Smart Band 7 si můžete už nyní předobjednat. Pozitivní je, že oproti loňské verzi se startovací cenovka nijak nezměnila, a tudíž i Band 7 začíná na ceně 1 290 Kč. Jedním z prvních tuzemských prodejců, který na náramek už spustil předobjednávky, je Mobil Pohotovost. Prodeje startují 22. června.

.