Zavřít reklamu
iWant

Červený iPhone 8 je v prodeji, podívejte se na nový reklamní spot

iWant

Společnost Apple včera odpoledne představila nové barevné provedení pro iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Podzimní novinky jsou od dnešního dne dostupné k předobjednání (samotné předobjednávky se spustí během několika hodin) ve stylu (PRODUCT)RED, tedy v sytě červeném barevném odstínu, který je doplněný černou čelní stranou. Apple kvůli novému modelu zcela překopal část svého webu, která se RED produktům věnuje. Kromě předělané grafiky se mohou návštěvníci podívat také na nový spot, ve kterém Apple červenou „novinku“ představuje.

Nový RED iPhone 8 bude možné předobjednat od dnešního odpoledne s prvním doručením v pátek. Cenově se od klasických iPadů nijak neliší, jde pouze o změnu barevné konfigurace. Letošní speciální model se Applu opravdu povedl. Na všech dosavadních fotografiích a videích vypadá červené provedení velmi dobře. Celkovému vzezření pomáhá také fakt, že se Apple letos rozhodl použít černou barvu pro přední stranu telefonu. Loňské RED varianty přišly s bílým čelem, které rozhodně nevypadalo tak dobře.

Výše se můžete podívat na již zmiňovaný třicetisekundový spot, který si Apple k novince připravil. Pokud vás problematika (PRODUCT)RED zajímá, Apple celou iniciativu do detailů vysvětluje na svém webu. Červené iPhony by měly od dneška být ve stálé nabídce, všichni zájemci o nový iPhone tak mohou zvolit poměrně neobvyklé barevné provedení, které se jen tak neokouká. Osobně považuji tuto verzi za nejhezčí barevnou variantu nových iPhonů. Nejvíce však poodhalí až osobní prohlédnutí. Do obchodů nová verze dorazí v pátek. Dá se tedy očekávat, že se u českých Apple Premium Resellerů nové modely objeví nejdéle příští týden.

Zdroj: Apple