Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Uvažujete nad pořízením dětské kamery a hledáte co možná nejlepší model v poměru cena/výkon? Pokud ano, pak pro vás máme skvělý tip! V rámci současné akce je totiž k dostání oblíbený model Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ za méně než polovinu. Tato kamera vás tak překvapí nejen svou nízkou cenou, ale především funkcemi a schopnostmi, které vlastně nabízí. Pojďme si proto na ni společně posvítit.

Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ

Bezpečnostní kamera Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ je určena pro hlídání a monitorování dětí, nebo rovnou celé domácnosti. Právě z tohoto důvodu nabízí 360° úhel a dokonce ji nechybí ani schopnost vidění ve tmě, kdy dokonce dokáže věrně podat barvy. Jelikož je kamera bezdrátová a funguje kompletně přes Wi-Fi, tak je zároveň důležitá její bezpečnost. Ani na tu se samozřejmě nezapomnělo. Celý přenos je proto šifrovaný a zabezpečený. Součástí produktu je také obousměrný audio systém – kamera tedy nabízí reproduktor i kvalitní mikrofon. Aby toho navíc nebylo málo, videa ze záznamu si navíc na telefonu či tabletu můžete klidně až 16x zrychlit a v rychlosti si tak projít celý bezpečnostní záznam.

Kamera je prakticky okamžitě připravena k použití. Stačí jí jen najít místo a máte téměř hotovo. Co určitě někoho potěší, tak je již připravená sada pro uchycení kamery na zeď, která je součástí balení. Zkrátka a jednoduše – jedná se o parádní bezpečnostní kameru do domácnosti, která může posloužit k nejrůznějším účelům a prakticky nepřetržitě 24/7 monitorovat celou domácnost.

Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ

Nyní s parádní slevou

Běžně se kamera prodává za 86,73 €. Jak už jsme ale zmínili hned v úvodu, v rámci současné akce si ji můžete pořídit podstatně levněji! Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ je totiž momentálně k dostání s neuvěřitelnou 59% slevou, díky čemuž vás vyjde na pouhých 35,88 € (včetně DPH)! Aby toho nebylo málo, tak dopravu máte zcela zdarma. Akce je však časově i kusově omezená!

Xiaomi Smart Camera SE 360 PTZ zakoupíte zde

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.