Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na to, čím byste si o Velikonocích mohli krátit čas. 

Na maličkostech záleží, Charlie Browne  

Karlík je odhodlaný vyhrát důležitý baseballový zápas, ale ještě před tím, než začne, skončí fiaskem. Může za to Soňa, která se zamiluje do květinky na nadhazovací metě a přísahá, že ji ochrání za každou cenu. Premiéra nového Snoopyho je 15. dubna a tento díl je vydán k příležitosti Dne země, což je každoroční celosvětová událost organizovaná 22. dubna a je zaměřená na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. V rámci platformy ale můžete sledovat mnoho speciálů Snoopyho včetně vlastní série Snoopy ve vesmíru. Délka speciálu je sice jen 38 minut, ale pokud budete chtít vidět celé vesmírné dobrodružství tohoto nejznámějšího bígla světa, dá vám to na 3 hodiny a 12 minut.

Odloučení 

Nečekaný hit Odloučení má již své finále první řady za sebou, takže pokud před sebou máte čtyři dny nicnedělání, můžete ji vidět celou. Zabere vám to jen 7 hodin a 10 minut čistého času. A pokud se vám bude tento počin Bena Stillera líbit, můžete se pomalu začít těšit i na druhou řadu. Ta už je potvrzena a premiéru by měla mít z kraje příštího roku.

Apple ostatně velké finále také patřičně oslavil. V Director’s Guild of America Theatre v Los Angeles totiž promítal závěrečné epizody i za účasti Bena Stillera, Patricie Arquette nebo Adama Scotta. Ten zde v roli Marka šéfuje týmu zaměstnanců, kterým byla chirurgicky oddělena pracovní a mimopracovní paměť. Po setkání s kolegou z práce v osobním životě se vydává na cestu k pravdě o jejich zaměstnání.

Teherán 

Támar je hackerka a agentka Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. Nová řada seriálu vychází už 6. května a bude mít také 8 epizod. První série má na ČSFD hodnocení 79 % a dle statistik platformy je vedena jako 947. nejlepší seriál. Máte tak jedinečnou možnost dohnat přes Velikonoce resty a patřičně se připravit na pokračování. K tomu Apple aktuálně vydal i nový trailer, na který se však podívejte až právě po konci první řady, abyste neviděli možné spoilery. Celá první série vám zabere 12 hodin a 15 minut.

Poslední dny Ptolemyho Greye  

V Apple TV+ už můžete vidět také celou šestidílnou sérii, která je založena na stejnojmenném bestselleru od Waltera Mosleyho a v hlavní roli se zde představuje Samuel L. Jackson. Je to starší churavějící muž, na kterého zapomněla celá jeho rodina, jeho přátelé a vlastně nakonec i on sám. Je proto přidělen do péče osiřelé teenagerky Robyn, kterou hraje Dominique Fishback. Když se dozvědí o léčbě, která může obnovit Ptolemaiovy vzpomínky spojené s demencí, začíná cesta k šokujícím pravdám o jeho minulosti, přítomnosti a ostatně i budoucnosti. Celá série vám zabere 5 hodin a 11 minut.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.