Zavřít reklamu

Streamovací služba Apple TV+ v posledních dnech boduje. Po proměněné nominaci za nejlepšího herce ve vedlejší roli za seriál The Morning Show (o které jsme psali zde) je zde další relativně velká zpráva. Apple se dohodl na spolupráci s Davem Bautistou, kterého velká část z nás zná jako Draxe z Marvelovské série Guardians of the Galaxy (a dalších filmů z MCU).

Dave Bautista by se měl objevit jako jedna z důležitých hlavních postav v chystané druhé sérii seriálu See, jehož první osmidílná série zaznamenala u diváků i kritiků vlažný úspěch (CSFD, 72%).

See je post-apokalyptickým sci-fi, které se odehrává v budoucnosti vzdálené zhruba 600 let od současnosti. Globální epidemie slepoty způsobila, že lidstvo přišlo takřka o vše a postupným úpadkem se lidé vrátili zpět do jeskyní a k primitivnímu způsobu života. V jednom ze samostatně žijících kmenů se jednoho dne narodí dvě malé děti, které na rozdíl od všech ostatních vidí. O ně se následně rozhoří kruté boje, což je hlavní premisou seriálu.

davebaustista

Bautista se kromě hitů Guardians of the Galaxy a Avengers objevil i v mnoha dalších akčních snímcích jako je například Riddick nebo Blade Runner 2049. Bývalý profesionální wrestler se dal na hereckou kariéru v roce 2006. V případě seriálové produkce půjde o jeho první velkou roli.

Zdroj: Macrumors

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.