Zavřít reklamu
Témata: ,

Šéfredaktor Jablíčkář.cz a uživatel jablečných produktů všeho druhu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Používám každý den jak na desktopu, tak iPhonu. Novou verzi jsem koupil okamžitě po pětiminutovém vyzkoušení trial verze. Cena je vysoká, ale příští týden bude ještě o 20 % vyšší. Není nač čekat.

  Používam v macu systémový kalendár. V čom je Fantastical výrazne iný, aby som bol ochotný dať 40€?

  V tom, ze ma Fantasticky nazev a vsichni frikulini z neho uchcavaj, jinak v nicem. Jen dalsi aplikace s nehorazne prestrelenou zlodejskou cenou. Take pouzivam systemovy kalendar, v aplikaci kalendare netravim cely den, abych se jim kochal.

  Cena je dost mimo. Za stejnou mam Informant Desktop – profesionalni kalendar a spravce ukolu – mozno volit mezi GTD, Frank Covey atp. Prehledna agenda, stejne pohodlne slovni vkladani udalosti (natural language parser), prima synchronizace s google, toodledo a mraky dalsiho.

  http://pocketinformant.com/products/desktop-informant/

  Fantastical 2 je neprehledne navonene hype, podobne jako iOS verze. Informant v Pocket verzich ma klienty jak pro iOS, tak pro Android. Neni co resit.

  vzpomínám že informant býval super za dob WIN CE telefonů, pak sem ho zkoušel na androidu a celkem o ničem … rád slyším že stále žije, asi mrknu :)

  no vyzkousel jsem na iOS kde co – Readdle Calendars(5), Calvetica, Refills Pro, Tempus, Agenda, PopCal, MiCal, Fantastical, ale nakonec se stejne vratil k Pocket Informantu ;)

  Tak jsem to vyzkoušel. Je to líbivé, ale oproti předchozí verzi mi to vlastně nedává nic potřebného navíc. Naopak mi vyhovuje miniokno starší verze, kde mám nejdříve seřazeny připomínky, to s emi v nové nepodařilo nastavit, pouze bylo možné přepínání mezi klasickým pohledem a samostnými připomínkami. No, možná tak za poloviční cenu bych do toho šel, i když i tak si nejsem jistý. Nasazená cena se nezdá přemrštěná jenom mně – stačí pročíst zahraniční fóra. A když se k tomu ještě přičtou náklady na zvlášť aplikaci pro iPhone a iPad, tak je to opravdu drahý kalendář. Na druhou stranu chápu, že jeho jednoduchost a svěží design si své zájemce jistě najde.

  Tento „nejlepší“ kalendář neumí vkládat resp. ukládat poznámky (notes) k události v kalendáři pro Exchange účet. Vložit umí ale neuloží … support osvětlil, že Fantastical 2 umí notes pro pro iCloud účty. Takže nepoužitelné pokud používám i Exchange účet.

celý text

Čtěte více.