Zavřít reklamu

Již tento týden se začnou prodávat nové iPhony řady 11. Jednou z jejich nejvýraznějších novinek jsou fotoaparáty a jejich vlastnosti. iPhone 11 Pro se může pochlubit trojitým fotoaparátem s funkcí Nočního režimu, ultra širokoúhlým objektivem, klasickým širokoúhlým objektivem a teleobjektivem. Kromě toho umožňuje fotoaparát iPhonu 11 Pro natáčení ve 4K při 60fps s podporou rozšířeného dynamického rozsahu. Všech těchto funkcí a vlastností se rozhodl využít filmař Andy To, který svůj smartphone vzal do japonského hlavního města.

Andy To ke svému videu říká, že chtěl jeho prostřednictvím vizuálně převyprávět příběh o své cestě do japonského Tokia. „Příběh začíná v Tokiu, progresivním futuristickém městě, které tvoří krásné prostředí pro rychlý styl střihu, který mám rád,“ svěřuje se Andy To.

Video je natočené ve 4K a Andy To si v něm dal záležet, aby předvedl co možná nejvíce funkcí fotoaparátu svého nového iPhonu. V krátkém filmu tedy není nouze o večerní a noční záběry ani o scény z rušného města za bílého dne.

Při natáčení Andy To používal pouze iPhone 11 Pro bez dalších přídavných objektivů, jako software posloužila nativní aplikace Fotoaparát pro iOS. Pro finální úpravu celého videa byl použit program Final Cut Pro X na macOS. Video si vysloužilo i pochvalu od samotného Tima Cooka, který ho nasdílel na svém twitterovém účtu.

Tokio iPhone 11 Pro video
.