Zavřít reklamu

Vlastníte-li notebook bez české diakritiky na klávesnici, řešením mohou být samolepky. Po delší době používání se ale zničí…

Gravírování české diakritiky do klávesnice

Jednoduchým a přitom praktickým řešením je laserové gravírování českých znaků přímo do klávesnice. To je ale možné pouze u podsvícených klávesnic (firem Apple, Dell, po konzultaci i jiné značky). Laser odstraní vrchní vrstvu materiálu a nově vyrytý znak svítí stejně jako originál. Notebook se při gravírování klávesnice nijak nerozebírá, můžete jej tedy bez obav zaslat poštou. Pokud na úpravu klávesnice spěcháte, je možné se telefonicky domluvit na termínu. Ráno svůj počítač přinesete a odpoledne si jej upravený vyzvednete – a to bez jakýchkoliv expresních příplatků. Není ale problém po domluvě zvládnout vaši zakázku i do 1 hodiny. Cena je 990 Kč za českou diakritiku, 1490 Kč zaplatíte za kompletní ruskou klávesnici.

Výrobky Apple jsou svým vzhledem dokonalé designové skvosty. Lidé ale touží po odlišení, proto na své iPhony někteří nasazují pouzdra a na iPady si pořizují ochranné obaly.

Vytvořte si originál

Existuje ale i další možnost, a tou je vlastní a jedinečný motiv, obrázek nebo text na notebooku, iPodu, iPadu nebo iPhonu. Díky laserovému gravírování, případně rytím a frézováním může takto upravený výrobek dokonale odlišit a vyjádřit osobnost majitele. Motiv může být libovolný, podobenka oblíbené herečky, znak fotbalového klubu nebo věnování blízké osobě. Vlastní fantazii se meze nekladou. A pokud vás nenapadá, čím svůj tablet ozdobit, přijďte k nám. Ukážeme vám snímky již realizovaných zakázek, která mohou být vaší inspirací.

Společnost KAVALÍR CZ s.r.o. nabízí gravírování laserem, rytí a frézování. Podívejte se na další ukázky.

Pokud se obáváte odcizení svého počítače nebo tabletu, i zde vám můžeme pomoci. Vygravírované firemní logo, číslo nebo jméno majitele dosti často odradí leckteré nenechavé ruce.

[gallery link=“file“ ids=“78938,78939,78940,78941,78931,7. S jeho realizací vám rádi pomůžeme my.

Kontakt

KAVALÍR CZ s.r.o.
Moskevská 659/63 (areál NAREX)
101 00 Praha 10 – Vršovice

tel.: 602 263 323
www.kavalir.cz | info@kavalir.cz | Facebook

.