Zavřít reklamu

Lokalizační štítky AirTag společnosti Apple mohou být na zakázku gravírovány pomocí textu, čísel nebo vybraných emoji. Pokud byste se ale rozhodli pro vytvoření ne úplně vhodné kombinace, tak byste měli vědět, že se generátor snadno „urazí“ a jednoduše vám řekne, ať svůj výběr změníte. Nemějte ale strach, kreativní duše jistě najdou tu „ideální“ kombinaci.

AirTag je dostatečně velký na to, aby se na něho vešly až čtyři písmena a číslice nebo až tři emodži. To by se mohlo zdát dost na to, abyste plně vyjádřili označení zrovna toho svého. Apple ale klade přísná omezení na to, co si vygravírovat nechat můžete a co naopak ne. Jedná se zejména o kombinaci urážlivých emoji, ale samozřejmě i textu. Nutno ale podotknout, že v češtině má generátor trošku mezery, protože vám sice anglické FU*K zakáže, podobné slovo v naší mateřštině, které začíná na písmeno „p“, mu ale nevadí.

Nepočítejte také s tím, že zde najdete celou paletu emodži, které nabízí např. iOS. Přítomny jsou jen některé. Do pole s textem můžete také rovnou psát text. Ten ale bude mít jiný design, než když ho vyberete ze symbolů, ve kterých nenajdete háčky a čárky. Není to samozřejmě poprvé, co generátor omezuje text a symboly, které lze na produkty Applu nechat bezplatně gravírovat. Podobně pochodíte např. i AirPodů. Ty jsou ale o poznání menší, takže výsledek na nich není tak bijící do očí.

.