Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS a iPadOS

Guide for World of Tanks

Jestliže se řadíte mezi hráče populární hry World of Tanks, nebo byste tento herní titul alespoň rádi vyzkoušeli, rozhodně byste o hře jako takové měli něco vědět. Zakoupením aplikace Guide for World of Tanks si zpřístupníte spoustu důležitých informacích o různých modelech tanků, herních taktikách a spoustě dalších.

Basics Of Geometry

Jak je již z názvu patrné, aplikace Basics Of Geometry slouží především dětem, a to k tomu, aby pochopily základy geometrie. Výhodou aplikace především je, že z jejich poznatků můžete čerpat skutečně kdykoliv – Basics Of Geometry totiž nevyžaduje internetové připojení.

Horoscope

Zajímáte se o astrologii a rádi si udržujete přehled o tom, co vám na daný den hvězdy předpovídají? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně by vám neměla utéct dnešní nabídka na aplikaci Horoscope, která disponuje intuitivním uživatelským rozhraním a dokáže vám poskytnout detailní informace o vaše horoskopu.

Mystic Vale

V karetní hře Mystic Vale bude vaším hlavním úkolem poskládat co nejlepší balíček karet, který vám bez jediného problému umožní očistit vaši zakletou zem. Tato hra je doplněna skutečně pozoruhodnou grafikou a příjemným způsobem hraní, což nadchne nejednoho fanouška těchto karetních her.

Aplikace na macOS

Logo Pop – Easy Logo Design

Pokud hledáte nějakou aplikaci, která by vám určitým způsobem usnadnila tvorbu loga, rozhodně byste se měli podívat na Logo Pop – Easy Logo Design. Tato aplikace svým uživatelům nabízí více než 150 před-designovaných variant, ze kterých si vybere skutečně každý.

Quick PDF to Excel

Funkci aplikace Quick PDF to Excel již zcela prozrazuje její název. Tento program si totiž poměrně snadno a rychle poradí s převedením dokumentů v datovém formátu PDF do tabulkového editoru Microsoft Excel. Při tomto převedení se dokonce postará o zachování stejných písmen, jejich formátování a velikosti.

TranslateMe for Safari

S pomocí aplikace TranslateMe for Safari můžete velmi jednoduše přeložit celou webovou stránku nebo pouze její část za pomocí jednoho kliknutí. Tuto aplikaci ocení pravděpodobně nejvíce studenti, kteří díky rychlému přeložení mohou čerpat i z cizojazyčných internetových stránek, nebo ji mohou využít pro učení nového cizího jazyka.

.