Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hlídat svou kondici se hodí v každém věku a v každé situaci. S jednoduchým náramkem se nemusíte bát, že někam přijdete pozdě. Navíc svým sportovním vzhledem dává najevo, že se hodí ke každému ležérnímu oblečení. Můžete pásky barevně kombinovat, a tak dojít k vysněnému outfitu. Nová vymoženost Vás překvapí mnoho funkcemi, díky kterým bude Váš život jednodušší. Budete moci kontrolovat svůj pitný režim a příjem vody, nachozené kilometry, ale i kvalitu Vašeho spánku.

Díky velkému displeji 1,47palcový AMOLED FullView displej s o 148 % větší zobrazitelnou plochou a 64% poměrem obrazovky k tělu můžete najednou získat více dat, která jsou dobře viditelná díky vysokému poměru obrazovky vůči ruce. Viditelný náramek nepřehlédnete. Díky širokoúhlé obrazovce si můžete dopřát sledování fotografií, analyzovat cvičení, a dokonce hlídat srdeční tep a případné okysličení krve. Data jsou sbírána pečlivě. Na základě dat jsou vytvářeny grafy a statistiky, které jsou dostupné ke stažení a dalším analýze. To vše nabízí Huawei Band 6 cena za skvělou cenu.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Ovládat displej můžete ze čtyř různých stran, což umožňuje přístup k různým aplikacím z jednoho místa. Rychlé pohyby Vám šetří čas a přináší efekt a radost z nového zařízení. Intuitivní ovládání se přizpůsobí Vašim potřebám. S tím souvisí i možnost změny ciferníku, a to na několik různých motivů a barev. Podle nálady si vybíráte mezi veselými a jinými motivy. Nakupovat jednotlivé verze je možné přímo v Huawei Store, kdy se obrazovky dají vyměňovat jednoduchým přetažením. Vyberte si z několika různých verzí barevných náramků. V nabídce jsou tři barvy řemínků, které jsou vyrobeny ze silikonu. Odolnost vůči UV záření zapevní, že náramek bude pořád stejně krásný. Jeho lehké provedení je příjemné na každodenní nošení.

Huawei Band 6 si jistě oblíbí i ti nejlepší sportovci světa. Dlouhodobá životnost baterie až dva týdny nám dopřává neohraničené používání bez strachu, že se hodinky za chvíli vybijí. Jestliže hodinky budeme používat aktivně, a to několik hodin denně, vydrží baterie kolem deseti dní. I když dojde do situace, kdy se baterie vybíjí, můžeme nabít na dvoudenní používání už během pěti minut. Není čas na to ztrácet čas, a to se Vám s Huawei Band 6 za lákavou cenu nemůže stát.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více