Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V tomto článku se zaměříme na fotografování s chytrým telefonem Huawei P40 Lite. Dozvíte se, proč je právě tento chytrý telefon skvělou volbou pro nadšené fotografy, kteří nechtějí být pouhými amatéry, ale naopak chtějí fotit opravdu kvalitní snímky. A takových snímků s Huawei p40 lite cena přesně docílíte.

Lehce přenosný, ať už jej vezmete kamkoliv. Huawei P40 Lite je velmi lehce přenosný díky své velikosti a malé hmotnosti. Tento chytrý telefon je 76,3mm široký a 159,2mm vysoký. Váha telefonu je pouhých 183g včetně baterie. Má také stylový design, díky němuž zaujmete. Aktuálně je možné telefon Huawei P40 Lite zakoupit ve čtyřech barevných provedeních. Prvním je velmi přátelská Sakura Pink, druhým elegantní a nestárnoucí Midnight Black, třetím uklidňující Crush Green a posledním čistá a sympatická Skyline Gray. Rozměr displeje telefonu je 6,4 palce a díky zaobleným hranám se telefon skvěle drží v rukách při pořizování fotografií. Typ displeje je LCD a jeho rozlišení je 2 310 x 1 080 pixelů.

Huawei P40 Lite
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Přejděme k nejdůležitějším informacím tohoto článku, a to k funkcím a parametrům fotoaparátů telefonu Huawei P40 Lite. Přední fotoaparát tohoto telefonu má rozlišení 16 Mpx a je možné na něm fotit selfie v opravdu špičkové kvalitě. Je to možné především díky technologii Multi-Frame Fusion, která kombinuje více snímků a vytváří tak ostré selfie ve skvělé kvalitě. K vyfocení opravdu ostré fotky také pomáhá umělá inteligence, která rozpozná okolní světlo a stíny a využije je k vybalancování barev výsledné selfie. Co se týče zadního fotoaparátu, ten se skládá ze čtyř částí. První částí zadního fotoaparátu je 48 Mpx hlavní fotoaparát, druhou částí je 8 Mpx ultra širokoúhlý objektiv, třetí částí je 2 Mpx objektiv s bokeh efektem a čtvrtou částí je 2 Mpx makro objektiv. Zadní fotoaparát vyniká hlavně v tom, že je schopný vyfotit opravdu detailní fotografie. Režim 48 Mpx Al Ultra Clarity obratně umístí více snímků do jedné fotografie a tím detaily fotografie skvěle vyniknou, a to ani při přiblížení výsledné fotografie. Zadní fotoaparát je také vybaven funkcemi HUAWEI Al Image Stabilization a nočním režimem Handheld Super Night, díky nimž je možné pořídit velmi kvalitní snímky i v noci nebo za špatných světelných podmínek. Novinkou je bokeh efekt, který využívá sílu umělé inteligence, vytváří malou hloubku ostrosti a změkčuje pozadí, díky tomu tváře portrétů vyniknou a budou osobitější.

Na výdrži baterie záleží také, že? Samozřejmě. Chytrý telefon Huawei P40 Lite má velkokapacitní baterii o velikosti 4200 mAh, díky níž si můžete být jisti, že zvládnete pořídit fotografie z celého výletu na jedno nabití.

A co úložiště? Kolik fotografií se mi do telefonu Huawei P40 Lite vleze? Na tuto otázku neznáme konkrétní odpověď, ale můžeme Vám slíbit, že se do něj vleze fotografií opravdu HODNĚ. Paměť ROM je o velikosti 128 GB a tento chytrý telefon také podporuje externí paměťovou kartu, kterou si do telefonu můžete dokoupit. Je možné si SD kartu koupit o velikosti až 256 GB, což znamená, že po jejím vložení bude celková paměť telefonu 384 GB, a to je opravdu krásná velikost úložiště, díky níž můžete fotit opravdu cokoliv, co uvidíte.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více