Zavřít reklamu

Aplikace od společnosti iMyFone jsme tu již párkrát měli. Poprvé jsme se podívali na iMyFone U-Mate Pro (celý text zde) a následně pak na iMyFone D-Back (celý text zde). Vzhledem k probíhající slevové akci na všechny produkty z nabídky se dnes podíváme na další kus jejich softwaru, tentokrát půjde o iMyFone D-Port. Jedná se o program, který nabízí zálohu, exportování a extrakci dat z vašeho iOS zařízení.

Program iMyFone D-Port vám nabízí tři základní funkce, které jsou vymezeny v uživatelském rozhraní. V první řadě jde o klasickou zálohu vašeho zařízení. Skrze program můžete vytvořit klasický zálohovaný soubor, který se vytvoří plnohodnotnou zálohou připojeného zařízení, nebo si můžete vybrat zálohu například samotných zpráv, historie WhatsApp, WeChat apod. Pokud tedy potřebujete uchovat jen některá data, a nutně tak nepotřebujete data z celého zařízení, D-Port vám to umožní. Z těchto záloh pak můžete vybraná data exportovat, a to do formátu .HTML.

Tento export je druhou funkcí, které D-Port nabízí. V rámci exportu si stačí vybrat vytvořenou zálohu a v nastavení dále specifikovat, jaká data chcete ze zálohy exportovat. Můžete si vybrat v podstatě vše (viz galerie). Jakmile svůj výběr potvrdíte, program vykoná zvolené úkony a soubory uloží do zvolené složky.

Poslední funkcí, kterou iMyFone D-Port nabízí, je obnova zálohy do vašeho zařízení. Ta se může hodit například v případě poškození vašeho iPhonu/iPadu, kdy se do něj nemůžete dostat a udělat factory reset z nastavení. V tomto případě je opět potřeba vybrat požadovanou zálohu, připojit zařízení a nyní si vybrat, zda-li chcete udělat kompletní obnovu, nebo jen částečnou. Jakmile svůj výběr provedete, program začne s obnovou.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Byť se jedná o poměrně jednoduchý program, návod na základní funkce najdete zde. Program je dostupný jak pro platformu Windows, tak pro macOS. Základní roční licence pro jedno zařízení obvykle stojí 49 dolarů, vzhledem ke speciální promo akci, která probíhá od minulého týdne do 1. prosince, je možné iMyFone D-port získat s výraznou slevou 80%, v rámci které je možné osobní licenci zakoupit za 5 dolarů. Sleva se vztahuje i na ostatní produkty z nabídky společnosti a díky ní je možné pořídit zajímavé programy za velmi slušnou cenu. Všechny podstatné informace o akci najdete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více