Zavřít reklamu
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Fotografická sociální síť Instagram v úterý aktualizovala svou mobilní aplikaci. Uživatelé iOS nyní mohou dodatečně upravovat své příspěvky a také lépe vyhledévat zajímavé uživatele a fotografie.

Stránka s označením Explore, která v předchozích verzích sestávala z nekonečné mřížky populárních fotografií, je nyní rozdělena na dvě části. První z nich je podobně jako dříve věnována jednotlivým snímkům, druhá pak jejich tvůrcům. Nejde přitom o fotografy populární v rámci celé sítě, ale o ty, jež jsou relevantní pro aktuálního uživatele. (Funguje tak podobně jako třeba nabízení nových kamarádů v síti Facebook.)

Druhou novinkou je funkce, po níž uživatelé iOS i Androidu volali již dlouho. Jde o možnost upravovat detaily příspěvků dodatečně po jejich zveřejnění. Instagram verze 6.2 tak nyní umožňuje editovat popisek, tagy a polohu. Tuto možnost najdeme po boku voleb pro sdílení a vymazání příspěvku pod tlačítkem označeným třemi tečkami.

[app url=https://itunes.apple.com/cz/app/instagram/id389801252?mt=8]

Zdroj: Instagram Blog

Diskuze k článku

    Jj rozhodně Instagram už konečně potřebuje oficiální iPad aplikaci. Ne, že by alternativní nebyly dobrý, používám Flow a ta je výborná, ale ofiko by to chtělo.

    Trošku mě na novém updatu Instagramu vadí, že překopali styl panelu Aktivita (kde jsou Liky), na mém 6+ je tam nějak moc volného prostoru, protože thumbnaily jsou docela velké a malý text u nich. Přijde mi to, že by tam šlo dát více informací (a že tam bylo víc informací) na tu stránku než je teď.

celý text

Čtěte více