Zavřít reklamu

Od představení iOS a iPadOS 15, macOS 12 Monterey, watchOS 8 a tvOS 15 aktuálně uběhly již téměř dvě měsíce. Apple zmíněné systémy konkrétně představil na začátku června, a to v rámci vývojářské konference WWDC, na které dochází k představování nových systémů tradičně každý rok. Na našem magazínu se všem systémům neustále věnujeme a v návodní sekci pro vás připravujeme články, ve kterých se můžete dozvědět vše potřebné o nových funkcích. Veškeré systémy si nyní může vyzkoušet každý z nás, a to v rámci veřejných beta verzí. Pro vývojáře jsou pak připraveny beta verze vývojářské. Pojďme se společně podívat na další novou funkci z iOS 15.

iOS 15: Jak v Safari zobrazit veškeré odkazy, které byly sdílené s vámi

Součástí iOS 15 (a dalších nových systémů) je nespočet různých novinek, které rozhodně stojí za to. V rámci tohoto článku se společně podíváme na sekci Sdíleno s vámi, která se nachází v několika nativních aplikacích. Konkrétně v této sekci najdete obsah, který s vámi někdo sdílel, a to skrze aplikaci Zprávy. Může se jednat například o fotografie či třeba odkazy. Už jsme si ukázali, jakým způsobem lze otevřít fotografie a videa, která s vámi byla sdílená, v tomto článku se podíváme na to, kde najdete sdílené odkazy. Stačí postupovat takto:

  • Prvně je nutné, abyste se na iPhonu s iOS 15 přesunuli do nativní aplikace Safari.
  • Následně v pravé části adresního řádku klepněte na ikonu dvou čtverečků.
  • Jakmile tak učiníte, tak v levé části adresního řádku klepněte na tlačítko +.
  • Poté se ocitnete na domovské obrazovce, kde je možné zobrazit různé prvky.
  • Nakonec sjeďte o něco níže, dokud nenarazíte na sekci Sdíleno s vámi.
  • Zde už najdete veškeré odkazy, které s vámi byly sdíleny.

Pomocí výše uvedeného postupu si můžete zobrazit veškeré odkazy, které s vámi byly v rámci nativní aplikace Zprávy sdíleny. Pokud chcete zobrazit více odkazů, tak je v pravé horní části prvku klepněte na Zobrazit více. V případě, že klepnete na jméno kontaktu pod odkazem, tak se ocitnete ve Zprávách, kde bude možné v konverzaci na odkaz reagovat. Jestliže zde sekci Sdíleno s vámi nevidíte, tak stačí, abyste na domovské obrazovce Safari sjeli úplně dolů. Zde klepněte na tlačítko Upravit, a poté si aktivujte pomocí přepínače zobrazování prvku Sdíleno s vámi.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více