Zavřít reklamu

Nejrůznější aplikace, sloužící pro pořizování poznámek, se mezi majiteli jablečných zařízení těší velké oblibě. Zatímco někdo dává přednost nativním Poznámkám, jiní raději zapátrají mezi aplikacemi třetích stran. Patří mezi ně například Agenda, kterou si představíme v našem dnešním článku.

Vzhled

Po překvapivě dlouhém úvodu (kterým se ale můžete rychle “proklikat”) se vám zobrazí hlavní stránka aplikace Agenda. Aplikace se může pochlubit jednoduchým, elegantním, přehledným uživatelským rozhraním, ve kterém se jistě snadno zorientujete. Na hlavní stránce najdete přehled všech svých projektů, v pravém horním rohu se nachází tlačítko pro vytvoření nového projektu, v levém horním rohu najdete lupu pro vyhledávání.

Funkce

Aplikace Agenda slouží k jednoduché i pokročilejší tvorbě poznámek všeho druhu a jejich propojování s konkrétními daty a časovými údaji. Vzhled poznámek můžete do velké míry přizpůsobovat, k poznámkám můžete přidávat přílohy, fotografie, části kódu, odkazy, naskenované dokumenty, hashtagy a mnoho dalšího. Díky svému uspořádání je Agenda ideální pro tvorbu poznámek z přednášek či porad, případně pro plánování jednotlivých bodů různých schůzek. Základní verze aplikace je zcela zdarma, s prémivou verzí (379,- pro iPhone a iPad, 899,- pri iPhone, iPad a Mac – platby jsou jednorázové) získáte pokročilé možnosti změny vzhledu, možnost uložení poznámek v podobě šablon, funkci archivace, připínání poznámek a tvorbu poznámek pod čarou, možnost anotace obrázků, tmavý motiv, možnost výběru kalendáře a seznamu připomínek a další bonusy.

Závěrem

Agenda je skvěle fungující aplikace s možností synchronizace s dalšímí zařízeními. Pro základní použití naprosto postačí její bezplatná verze, řada uživatelů jistě uvítá možnost jednorázové platby namísto předplatného.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více