Zavřít reklamu

Nativní aplikace Zkratky pro iOS je užitečnou platformou pro tvorbu, úpravu a sdílení zkratek všeho druhu. V dnešním díle našeho seriálu o nejlepších a nejzajímavějších zkratkách pro iOS si představíme zkratku s názvem Daily Agenda, která vám pomůže s organizací vašeho dne a zlepší vaši produktivitu.

Zkratka Daily Agenda pochází z dílny tvůrců aplikace Workflow, která byla předchůdcem současných Zkratek pro iOS. Jedná se o užitečnou a variabilní zkratku, s jejíž pomocí si můžete rychle a snadno prohlédnout a uspořádat plány na daný den. Zkratka pracuje s kalendářem a připomínkami, umožní vám vytvářet notifikace, upomínky, nebo třeba přidávat různé komentáře k vašim vytvořeným úkolům. Zkratka Daily Agenda vyžaduje přístup k nativním Připomínkám ve vašem iPhonu, stejně jako ke Kalendáři, Kontaktům, Kalkulačce a dalším nástrojům, které potřebuje pro své fungování. Po svém spuštění provede zkratka Daily Agenda bleskovou kontrolu vašich Připomínek, Kalendáře a dalších aplikací, a zobrazí vám přehled toho, co vás v daný den čeká – ať už jsou to schůzky, úkoly, nebo třeba události, související s vaším zdravím.

Zkratku otevřete v prostředí webového prohlížeče Safari na iPhonu, ve kterém ji chcete používat. Pokud vám zkratka nefunguje, zkontrolujte, zda jste si v Nastavení -> Zkratky aktivovali možnost používání nedůvěryhodných zkratek. V případě, že byste si zkratku chtěli upravit podle svého, spusťte aplikaci Zkratky, v levém dolním rohu klepněte na Moje zkratky a poté v pravém horním rohu vybrané zkratky klepněte na ikonku tří teček.

Zkratku Daily Agenda stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.