Zavřít reklamu

Čas od času každý z nás využije svůj iPhone k úpravě fotografií – ať už se jedná o vylepšení, vytvoření koláže, nebo třeba přidání efektů. K těmto účelům může posloužit například aplikace MOLDIV, na kterou se v našem dnešním článku podíváme o něco podrobněji.

Vzhled

Po spuštění aplikace MOLDIV se nejprve ve stručnosti seznámíte s jejími základními funkcemi, poté budete přesměrováni na její hlavní obrazovku. V její spodní části najdete tlačítka pro přechod k nástroji pro úpravy, vytvoření koláže, přístup k natáčení a k fotoaparátu. Vlevo nahoře najdete tlačítko pro přechod do virtuálního obchodu s efekty, klepnutím na ikonku v pravém horním rohu se dostanete do přehledu nastavení.

Funkce

MOLDIV patří mezi takzvané all-in-one editory, tedy aplikace, které zvládnou prakticky jakýkoliv typ úpravy. Nejedná se o úpravy na profesionální úrovni, pro běžné uživatele jsou ale veškeré funkce naprosto dostačující. MOLDIV nabízí řadu různých filtrů a dalších nástrojů úprav nejen pro autoportréty, ale také pro jiné typy fotografií a videí. Co se úprav selfies týče, nabízí MOLDIV klasické zkrášlující nástroje v podobě vyhlazení nebo zeštíhlení obličeje, u videí nabízí úpravy pohybu, bokeh efekt, vintage efekty nebo třeba animované samolepky. K fotografiím zase můžete v aplikaci MOLDIV přidávat rámečky, analgové efekty a řadu dalších. Aplikace MOLDIV je ke stažení zdarma, za jednotlivé balíčky si ale budete muset připlatit – jejich cena začíná jednorázově na 49 korunách.

Aplikaci MOLDIV stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.