Zavřít reklamu

Aplikace pro cvičení se vždy hodí – zatímco v jednom z předešlých dílů našeho seriálu o tipech na aplikace jsme si představili program pro krátká sedmiminutová cvičení, dnes se blíže podíváme na českou aplikaci Fitify, která nabízí delší cvičební programy.

Vzhled

Po prvním spuštění aplikace Fitify se musíte nejprve zaregistrovat – absolvujete krátký dotazník, v jehož rámci specifikujete své cíle a další podrobnosti, a poté zvolíte formu registrace. Aplikace Fitify podporuje funkci Sign in with Apple. Na hlavní obrazovce aplikace najdete náhledy návrhů cvičebních plánů. Ve spodní části displeje se nachází lišta s tlačítky pro přepínání mezi plány, tréninky, seznamem cviků a pro přechod do vašeho profilu.

Funkce

Aplikace Fitify nabízí tréninkové programy pro různé účely – na své si přijdou ti, kteří chtějí zhubnout, nabrat svaly, protáhnout se, nebo třeba cvičit jógu. Vybrat si můžete cvičení v délce od deseti do třiceti minut, přičemž si můžete sestavy do velké míry přizpůsobit sami. K dispozici ale máte také profesionálně sestavené cvičební programy na míru. V aplikaci Fitify najdete jak cviky s vlastní vahou, tak i s řadou různých pomůcek a nástrojů, jako je bosu, medicinball, hrazda, činky, TRX nebo třeba gumy. Při cvičení si můžete pustit také hlasový doprovod a názorná videa v HD kvalitě, aplikace nabízí také spolupráci s Apple Watch. Cviky můžete provozovat také v offline režimu. U Fitify bych zdůraznila dvě velké výhody – jednou z nich je čeština, druhou je cena za prémiovou verzi, která činí 189 korun měsíčně. Vzhledem ke kvalitě aplikace a bohaté nabídce cviků se ve srovnání s některými konkurenčními tituly jedná o velmi dobrou cenu. Aplikaci Fitify můžete využívat také v omezené bezplatné verzi.

Aplikaci Fitify stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více