Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci PlayerXtreme, sloužící i přehrávání (nejen) video souborů.

[appbox appstore id456584471]

Přehráváte na svém iPhonu či iPadu videa? Skvělým nástrojem pro tyto účely je aplikace PlayerXtreme, která umožňuje přehrávání a prohlížení multimediálních souborů téměř všeho druhu. PlayerXtreme si umí skvěle poradit nejenom s video soubory nejrůznějších formátů, ale i s podcasty, hudbou či fotografiemi.

PlayerXtreme funguje skvěle nejenom na iPadu, ale také na iPhonu. Umožňuje přehrávání videosouborů z paměti vašeho iOS zařízení, ale také ze sítě (domácí Wi-Fi, NAS úložiště), z webového prohlížeče, URL adresy nebo aplikace typu YouTube či Vimeo, ale také z e-mailových příloh. PlayerXtreme podporuje drtivou většinu běžných formátů video, audio i foto souborů, HD Audio i HD video. Samozřejmostí je také podpora titulků, a to jak vlastních, tak i přidaných z OpenSubtitles. Přehrávání v PlayerXtreme můžete zrcadlit na vaši chytrou televizi, aplikace podporuje AirPlay a Google Chromecast.

PlayerXtreme dále umožňuje ovládání gesty, podporu kontinuálního přehrávání a široké možnosti ovládání zvuku i přehrávání videa včetně podpory více audio stop v jednom souboru. PlayerXtreme je v základní verzi zdarma, za 79,-/měsíčně nebo jednorázový Lifetime poplatek ve výši 249 korun se zbavíte reklam a získáte podporu AirPlay a Google Chromecast, možnost zabezpečení číselným kódem a další funkce.

PlayerXtreme fb
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.