Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme aplikaci Relax Melodies pro lepší usínání, uvolnění i relaxaci.

[appbox appstore id314498713]

Rychle, kvalitně a hluboce usnout může být někdy umění. Totéž platí ale také o uklidnění, relaxaci, uvolnění či meditaci. Naštěstí je tu App Store a s ním i velkorysá nabídka nejrůznějších aplikací, které vám s výše uvedenými starostmi kvalitně pomohou. Jednou takovou aplikací je Relax Melodies, jejíž jedinečnost spočívá v tom, že si v ní svůj vlastní zvukový koktejl můžete namíchat sami přímo na míru.

Po prvním spuštění aplikace zadáte, který problém byste s její pomocí chtěli řešit. Toto můžete kdykoliv během používání změnit. Kromě vlastního mixu zvuků si můžete ale také pustit přednastavené scenérie nebo mixy, sestavené ostatními uživateli. Aplikace nabízí propojení s Apple Health, podporu poslechu na pozadí při používání jiných aplikací i možnost nastavení časomíry. V  sekci „SleepMoves“ pak najdete sérii cvičení pro příležitosti, jako je nespavost, cestování mezi časovými pásmy nebo třeba uklidnění. Část obsahu aplikace je k dispozici zcela zdarma, k bonusovým položkám získáte přístup od 539 korun ročně.

Relax Melodies fb
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.