Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem SmartGym: Gym & Home Workouts.

Jak název napovídá, má aplikace SmartGym: Gym & Home Workouts sloužit zejména těm, kteří se chtějí věnovat cvičení, hubnutí a formování postavy v klidu a soukromí svých domovů, ale skvěle poslouží i trenérům nebo těm, kteří dochází do tělocvičny. Aplikace SmartGym: Gym & Home Workouts je v iOS App Storu již nějakou dobu a stihla si získat titul Aplikace dne, stejně jako první místo v žebříčcích v řadě zemí světa. SmartGym: Gym & Home Workouts nabízí hned několik fitness funkcí. Jednou z nich je takzvaný chytrý trenér, s jehož pomocí si můžete sestavit vlastní cvičební bloky a plány podle cílové skupiny svalů a dalších parametrů. V rámci této funkci získáváte také návrhy různých změn, můžete si vyzkoušet zajímavé výzvy, nebo třeba postupně změnit celý váš plán od základů.

V aplikaci najdete více než 130 přednastavených cvičení pro různé příležitosti. Aplikace nabízí také podporu pro tréninky typu HIIT včetně hlasového doprovodu, možnost záznamu a sledování tělesných změn, zobrazení všech parametrů a údajů v přehledných grafech a tabulkách a samozřejmostí je také integrace s nativním Zdravím ve vašem iPhonu. Můžete využít také prémiovou verzi, v jejímž rámci získáte za 289 korun měsíčně (se sedmidenní bezplatnou zkušební lhůtou) více než 620 cviků, neomezené množství cvičebních sestav a záznamů, více než dvě stovky vlastních cviků i s obrázky a další bonusy. Aplikace SmartGym: Gym & Home Workouts  má příjemně jednoduché a příjemné uživatelské rozhraní, ve kterém vše snadno a rychle nastavíte. Mezi největší výhody této aplikace patří především její všestrannost a variabilita – poslouží jak naprostým začátečníkům, tak i pokročilejším uživatelům, a nabízí programy pro většinu druhů pohybových aktivit.

Aplikaci SmartGym: Gym & Home Workouts stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více