Zavřít reklamu

Rozhodli jste, že lockdown využijete k tomu, abyste zatočili s nudou, přebytečnými kily nebo třeba zhoršenou fyzičkou? Pokud patříte mezi majitele Apple Watch, máte v nich skvělého pomocníka pro tyto účely. Pro ty, kterým z jakéhokoliv důvodu nestačí nativní Cvičení, přinášíme v našem dnešním článku pět tipů na fitness aplikace pro Apple Watch.

Sworkit

Aplikace Sworkit nabízí cvičení prakticky pro všechny uživatele i příležitosti. Najdete zde cviky na doma i na venek, a můžete si vybrat to správné cvičení na základě vašich preferencí, věku, zdatnosti nebo času, který máte právě k dispozici. Sworkit mohou využít nejen ti, kteří chtějí zhubnout, ale také ti, kteří potřebují nabrat svaly nebo se dostat do lepší kondice.

Aplikaci Sworkit stáhnete bezplatně zde.

Nike Training Club

Aplikace Nike Training Club nabízí opravdu bohatou škálu cviků i plánů pro všechny možné příležitosti. Najdete zde cvičení s vlastní vahou i s nejrůznějšími pomůckami. Obrovskou výhodou této aplikace je srozumitelnost cviků, bohatá nabídka, možnost volby délky cvičení i to, že se jedná o zcela bezplatnou aplikaci.

Aplikaci Nike Training Club stáhnete bezplatně zde.

Watch To 5K

Aplikace Watch to 5K slibuje, že vás během 9 týdnů naučí správně běhat. Je určená zejména naprostým začátečníkům, klade důraz především na důkladný trénink a postupné zvyšování zátěže, a kromě tréninku jako takového nabízí také možnost měření všech důležitých parametrů včetně vzdálenosti, tempa nebo třeba srdečního tepu.

Aplikaci Watch To 5K stáhnete za 79 korun zde.

Seven – Quick at Home Workouts

Aplikaci Seven ocení zejména ti, kteří mají na cvičení málo času, nebo se mu třeba nechtějí věnovat déle než jen několik minut denně. Nabízí bohatou knihovnu cviků bez jakýchkoliv pomůcek, a umožní vám také soutěžit s vašimi přáteli nebo se třeba zúčastnit různých výzev. Můžete si vybrat z několika různých hlasových trenérů.

Aplikaci Seven stáhnete bezplatně zde.

Carrot Fit

Aplikace Carrot Fit pochází od tvůrců populární Carrot Weather, a vyznačuje se stejnou zábavnou grafikou a vtipnými hláškami. Carrot Fit vás každodenním cvičením provede s charakteristickou dávkou vtipu, a za pomoci originálně pojmenovaných cviků i komentářů se vás pokusí vybičovat k co nejlepšímu výkonu.

Aplikaci Carrot Fit stáhnete za 129 korun zde.

.