Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes vám představíme Timepage od Moleskine.

[appbox appstore id989178902]

Kdo by neznal legendární diáře, zápisníky a další kancelářské produkty od firmy Moleskine? Jejich poznávacím znakem je především léta neměnný, jednoduchý, elegantní design, a perfektní funkčnost. Tyto dvě vlastnosti se společnost Moleskine pokusila přenést i na sérii aplikací pro iOS a watchOS. V dnešním článku si představíme Timepage – diář, který v sobě ve skutečnosti skrývá mnohem více, a jehož detaily vás nikdy nepřestanou udivovat.

Jednou z největších předností Timepage je aktuálnost a perfektní integrita s iOS a jeho nativními aplikacemi včetně kalendáře. Timepage nabízí možnost zanášení obvyklých diářových záznamů v elegantním, minimalistickém, nerušivém prostředí.

Jednotlivé záznamy lze přehledně rozdělit do kategorií, díky provázanosti s iOS kalendářem a kontakty můžete přes Timepage posílat i RSVP pozvánky. Velmi příjemným bonusem je předpověď počasí, a to jak v podobě přehledu na začátku dne, tak i ve formě rychlých notifikací zhruba patnáct minut před předpokládanou změnou počasí (déšť, sněžení). Notifikace fungují jak v iOS, tak i na Apple Watch, a představují překvapivě užitečnou pomůcku pro dny, kdy se chystáte na nejrůznější schůzky.

Přidání události je jednoduché a Timepage vás jím vždy ochotně provede. Přidat můžete zúčastněné osoby, lokaci i čas, kdy chcete být na událost upozorněni. Timepage nabízí také spolehlivé informace o tom, za jak dlouho se vybranými způsoby (chůze, jízda na kole, ale také vznášedlo) dostanete do cíle.

Aplikace Timepage funguje na bázi pravidelného předplatného – 49,-/měsíčně nebo 319,-/ročně. Jedná se o investici do dokonale intuitivní, přehledné, spolehlivé a skvěle udržované a aktualizované aplikace, která se rozhodně vyplatí.

screenshot 2019-02-13 v 17.29.18
.