Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes jsme se blíže podívali na aplikaci TripIt pro plánování cest a sestavování itineráře.

Cestování (nejen) do zahraničí s sebou často nese celou řadu různých kroků a úkonů, od rezervací cest a ubytování, přes sestavování nejrůznějších seznamů až po shromažďování všech možných potřebných dokumentů a dalších věcí. Pro každý z těchto úkonů byste jistě v App Storu našli samostatnou aplikaci, vždy je ale lepší mít vše potřebné pohromadě na jednom místě. Právě o to se umí skvěle postarat aplikace s názvem TripIt. Jedná se o užitečného pomocníka, s jehož pomocí si můžete jednoduše, rychle a spolehlivě sestavit kompletní itinerář vaší cesty, ať už se chystáte kamkoliv. TripIt vám zaručí, že budete mít přehled o vašich nadcházejících plánech, a že budete mít vždy po ruce vše potřebné od letenek a hotelových rezervací až po vámi nahrané mapy a různé seznamy, a to i ve chvílích, kdy zrovna nebudete připojeni na internet.

S pomocí aplikace TripIt můžete spravovat své rezervace, plánovat lety a další cesty a získávat o nich neustálý aktuální přehled, nahrávat dokumenty, letenky a další podobný obsah, ale také se informovat o situaci v lokalitě, do které se právě chystáte, získávat informace o tamních restauracích a dalších zařízeních, plánovat cesty a vyhledávat na nich body zájmu a spoustu dalšího. Aplikaci TripIt můžete využívat jak v její základní bezplatné verzi, tak i v prémiové verzi. TripIt Pro nabízí funkce upozornění v reálném čase, podrobné pokyny o času opuštění letiště, podrobné aktualizace o detailech příletu a odletu včetně navigace po letišti a další. Prémiová verze TripIt vás vyjde na 1150 korun ročně, základní varianta ale pro běžné použití bohatě stačí.

Aplikaci TripIt stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více