Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Vellum Wallpapers.

[appbox appstore id1095068317]

Velmi zjednodušeně by se dalo říci, že pokud jde o tapety v iPhonu, existují dva druhy lidí: ti, kteří je mění neustále, a čerpají z nejrůznějších zdrojů, a ti, kteří mají od samého počátku přednastavenou původní tapetu. Pokud patříte do první zmíněné skupiny, jistě uvítáte tip na aplikaci, která vám sama nabídne ty nejlepší tapety v co nejlepší kvalitě a rozlišení. Takovou aplikací je například Vellum, kterou si představíme v dnešním článku.

Aplikace Vellum Wallpapers nabízí každý den řadu nových tapet, rozdělených do spousty kategorií. Najdete zde tapety, šité na míru OLED displejům, minimalistické tapety, díla současných umělců, tématické tapety, vztahující se ke konkrétnímu ročnímu období nebo specifickým svátkům, proslulé záběry ze všech koutů světa a mnoho dalšího. Kromě toho najdete v aplikaci i vybranou tapetu dne.

Tapetu, kterou si sami zvolíte, můžete buďto v její výchozí podobě uložit do vašeho iPhonu použít, vyzkoušet si, jak bude vypadat na uzamčené obrazovce i na ploše telefonu, nebo si podle svých vlastních potřeb nastavit její rozmazání.

Aplikace Vellum je v základní verzi zcela zdarma, za jednorázový poplatek ve výši 79 korun se zbavíte reklam a získáte přístup k archivu tapet.

Vellum fb
.