Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. V dnešním článku vám představíme zkratku s názvem Wall Creator, s jejíž pomocí si na vašem iPhonu můžete snadno a rychle vytvořit vaši vlastní barevnou tapetu.

Každý z jablíčkářů přistupuje k volbě tapety na svém iPhonu různými způsoby. Existují tací, kteří si tapetu na svém smartphonu od Applu nezmění ani jednou za celou dobu jeho používání, najdou se ale také uživatelé, kteří jsou schopni trávit desítky minut výběrem té pravé tapety, a kteří si tapetu mění třeba několikrát do měsíce. Některým uživatelům zase nevyhovuje kreslená nebo fotografická tapeta, ale dávají raději přednost barvám. Právě pro tyto uživatele je určená zajímavá zkratka s názvem Wall Creator, která umožňuje poměrně detailní nastavení jednotlivých parametrů barevné tapety, kterou si posléze můžete umístit na plochu iPhonu nebo na jeho zamčenou obrazovku.

Zkratka Wall Creator se vás prostřednictvím jednoduchých menu postupně zeptá, jak má vaše tapeta vypadat, jakým barevným odstínem či odstíny se má vyznačovat a jak si přejete, aby vypadaly případné barevné přechody. U tapety můžete také provádět anotace, vybrat náhodnou tapetu, uložit vámi vytvořenou tapetu mezi oblíbené, vygenerovat zcela novou tapetu, uložit do oblíbených (odkud ji poté můžete kdykoliv opětovně použít), nebo uložit do fotogalerie vašeho iPhonu. Barvy při nastavování tapety zadáváte buďto ve formě názvu, nebo HEX kódu.

Zkratku Wall Creator stáhnete zde.

https://www.icloud.com/shortcuts/798f3616898a481a9d89277bb3e5e05d

.