Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes padla volba na aplikaci s názvem Timo.

Každému uživateli vyhovuje jiný způsob plánování a pořizování poznámek, zápisků a úkolů. Aplikace s názvem Timo – Visual Daily Planner nabízí funkci přehledného vizuálního virtuálního diáře a plánovače, který je navíc ještě multiplatformní, takže jednotlivé záznamy můžete sledovat a spravovat také z jiných zařízení. Timo se neomezuje jen na pouhé plánování, ale nabízí také funkce, které vám pomohou s pravidelnými návyky a úkony, a s dosažením vašich osobních cílů. V Timo si můžete kromě plánování schůzek a dalších událostí vytvářet různé seznamy úkolů, připomínky s možností volby druhu notifikace (zvuk, vibrace, tichá notifikace) a sdílení záznamů.

Aplikaci lze také synchronizovat s nativním Kalendářem na vašem iPhonu.Timo nabízí také opravdu bohaté možnosti přizpůsobení svého uživatelského rozhraní. Aplikace je ke stažení zdarma, její využívání je ale podmíněné pravidelným předplatným, které činí 129 korun měsíčně nebo 669 korun ročně (momentálně v akci za 519 korun ročně) se čtrnáctidenní bezplatnou zkušební lhůtou. Timo je skvěle vypadající aplikace s bohatou nabídkou funkcí, kterou ocení zejména ti, kteří chtějí mít přehledně na jednom místě vše potřebné, a nechtějí si pro jednotlivé účely stahovat separátní aplikace. Po stránce funkcí, vzhledu a spolehlivosti nelze tomuto nástroji absolutně nic vytknout, sympatické by možná bylo jen zavedení omezené bezplatné verze.

Aplikaci Timo stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více