Zavřít reklamu

Aplikacím, sloužícím ke zjištění informací o počasí, jsme se na stránkách Jablíčkáře věnovali již několikrát. V dnešním díle našeho seriálu, věnovaného tipům na aplikace, se budeme věnovat Weather Widgets, s jejíž pomocí si můžete plochu vašeho iPhonu s iOS 14 vyzdobit widgety s předpovědí počasí.

Vzhled

Aplikace Weather Widgets vás hned po svém spuštění seznámí se svými funkcemi a upozorní na výši a podmínky pravidelného předplatného. Na hlavní obrazovce aplikace pak najdete panel s údajem o stavu počasí ve vaší aktuální lokalitě, na spodní části displeje se nachází tlačítka pro vyhledávání, pro přechod do karet s podrobnými přehledy, přechod ke grafům, mapám, a nakonec pro přechod do nastavení. Na plochu iPhonu pak můžete přidat widgety s údaji o teplotě, povětrnostních podmínkách, widgety s radarovou mapou a další.

Funkce

Weather Widgets nabízí obdobné funkce jako ostatní aplikace tohoto typu – naleznete zde předpověď počasí na příštích 36 hodin, 7 dní nebo dva týdny, ale také mapy a podrobné údaje z radarů, satelitní záběry, nebo třeba podrobné informace o bouřkách, srážkách, sněžení a dalších povětrnostních podmínkách. Aplikace Weather Widgets nabízí také možnost notifikací na závažné změny počasí, extrémní podmínky, nebo varování před záplavami a dalšími podobnými jevy. Aplikace je ke stažení zdarma, za prémiové služby zaplatíte 549 korun ročně.

Závěrem

O užitečnosti aplikace Weather Widgets nelze ani v nejmenším pochybovat. Její funkce si můžete bezplatně vyzkoušet po dobu tří dnů – poté je jen na vás, zda se rozhodnete, že vám aplikace skutečně stojí za 79 korun týdně nebo 549 korun ročně. V App Storu nicméně jistě naleznete řadu podobných aplikací za nižší nebo dokonce nulovou cenu. Co se widgetů týče, dobrou službu vám ostatně prokáže i nativní Počasí.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.