Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Zen: Meditation and Sleep.

[appbox appstore id1089982285]

Problémy se spánkem, soustředěním, nebo zkrátka nemožnost uvolnit se lze v dnešní době svým způsobem považovat snad již za civilizační chorobu. Každý den prožíváme stres, mnozí z nás mají sedavé zaměstnání v zavřených kancelářích, minimum pohybu a nadměrný kontakt s elektronikou. Výsledek často vypadá tak, že navzdory obrovské únavě nemůžeme v noci usnout. Právě s tím nám může pomoci aplikace Zen: Meditation and Sleep.

Aplikace Zen: Meditation and Sleep má za sebou již delší dobu úspěšného působení a v roce 2016 ji Apple zařadil mezi nejlepší aplikace roku. Najdete zde pravidelně aktualizované řízen meditace pro relaxaci, hluboký spánek, ale třeba také zlepšení nálady, pro úlevu od stresu, pro lepší a intenzivnější soustředění na práci a řadu dalších.

V aplikaci najdete jak videa, tak i audio pro relaxaci a meditaci. V nabídce je široká škála skladeb pro nejrůznější situace počínaje ranním vstáváním a konče usínáním, na své si zde přijdou také milovníci ASMR. Zen: Meditation and Sleep vám také umožní zaznamenávat vlastní náladu a sledovat její změny.

Zen: Meditation and Sleep je multiplatformní aplikace s možností synchronizace. Na týden si všechny její funkce můžete vyzkoušet zcela zdarma, po uplynutí zkušební doby vás vyjde na 969 korun ročně.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více