Zavřít reklamu

Komerční sdělení: iPhone 11 se stal jedním z nejprodávanějších iPhonů vůbec a dokonce i teď dává jeho koupě pořád ještě smysl. Obzvlášť, vezmeme-li v potaz jeho nízkou cenu, která se téměř dorovnala na poslední generaci iPhonu SE. Od dnešního dne totiž iPhone 11 zlevnil na 13 290 Kč a jedině u Mobil Pohotovosti k němu navíc dostanete ještě prodlouženou 3letou záruku zdarma.

iPhone 11 má rozhodně stále co nabídnou a za současnou nižší cenu jde o skvělou vstupenku do světa Apple produktů. Nabídne například stále skvělý duální fotoaparát i s podporou nočního režimu, Face ID, voděodolnost IP68, dostatečný výkon díky čipu A13 Bionic a baterii se slušnou výdrží včetně podpory bezdrátového a rychlého drátového nabíjení.

iPhone 11 ve slevě a se 3letou zárukou

Počínaje dnešním dnem klesla cena iPhone 11 (64 GB) na 13 290 Kč a u iPhone 11 (128 GB) pak na 14 790 Kč. V obou případech jde o nejnižší ceny mezi českými autorizovanými prodejci a sleva platí na všech šest barevných variant. Pokud si ale telefon koupíte u Mobil Pohotovosti, získáte na něj ještě zdarma prodlouženou záruku na 3 roky. A využít můžete také speciální program Koupíš, Prodáš, díky kterému výhodně prodáte svůj stávající telefon a nový iPhone 11 vás tak vyjde třeba jen na 388 Kč měsíčně.

iPhone 11 ve slevě a se zárukou 3 roky koupíte zde

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více