Zavřít reklamu

Stejně jako každý telefon od Applu, i nový iPhone 11 Pro má své odpůrce a příznivce, byť se na základě dosavadních reakcí zdá, že tentokrát má výrazně více zástupců právě druhá skupina. Jak ale naznačují údaje na oficiálním webu společnosti, o novinku je nemalý zájem a některé varianty se vyprodaly prakticky ihned.

Jakmile Apple dnes ve 14:00 spustil předobjednávky nových iPhonů 11 Pro, začala se jejich dostupnost během pár minut prodlužovat. Zatímco původně bylo dodání telefonů stanoveno na příští pátek 20. září, tedy na týden, nyní u téměř všech variant sklouzla předpokládaná doba doručení na 2-3 týdny. Výjimku tvoří pouze nejvyšší 512GB modely, kde například u stříbrné varianty Apple slibuje dodání v období 20. až 23. září.

iPhone 11 vyprodano

Nepřekvapivě největší zájem mají uživatelé o iPhone 11 Pro. Když jsme situaci sledovali ihned po spuštění předobjednávek, tak základní 64GB iPhone 11 ve Space Gray za 29 990 korun byl vyprodaný během necelé minuty. Ostatní kapacity ho brzy následovaly a postupně mizely také zbylé barevné varianty.

Podobně je na tom i větší iPhone 11 Pro Max. Ačkoli například ve stříbrné a zlaté je telefon stále dostupný (situace se liší dle kapacity), u vesmírně šedé a obzvlášť u nové půlnočně zelené hlásí Apple dobu dodání 2-3 týdny.

iPhone 11 Pro midnight green FB

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Nějak mi to nesedí, já měl v košíku iPhone 11 pro max 256GB, vesmírnou šeď, a ještě 2 hodiny po spuštění jsem tam měl doručení 20tého.. Možná, že ty 11 pro ve verzi 64GB, ale ostatní se určitě nevyprodali v radu minut, ale hodin. Já jsem si to hlídal, protože jsem chtěl nový, ale nakonec jsem si to rozmyslel, počkám na recenze a první dojmy.

celý text

Čtěte více.