Zavřít reklamu

Netrvalo to dlouho a konečně jsme se dočkali – je pátek 24. září a oficiálně se spouští prodej nových iPhonů. Stejně jako loni se i nám podařilo získat tyto žhavé novinky pro účely řádného otestování, na což si za pár dní detailně posvítíme. Nyní si proto posvítíme na samotný unboxing, přičemž následovat budou první dojmy a celé to zakončíme obsáhlou recenzí. Tentokrát si vezmeme do parády základní iPhone 13 s velikostí 6,1″.

Unboxing iPhone 13 Jablíčkář

Design letošních iPhonů působí na první pohled nevýrazně, což platí i o samotné krabičce. Ta po vzoru iPhonů 13 vsadila na lehkou změnu, která však velký vliv na zákazníka nemá. Pojďme si to ale shrnout hezky postupně. Jelikož se nám do redakce podařilo ukořistit „třináctku“ v (PRODUCT)RED provedení, a proto jsou také na přední straně vyobrazena červená záda telefonu, přičemž boční nápisy jsou opět červeně. Letos se ale Apple rozhodl pro zmiňovanou změnu, kdy přestal kvůli životnímu prostředí celé balení balit do fólie. Tu nahradila obyčejná papírová plomba na spodní straně, kterou už stačí jen odtrhnout.

Co se pak týče samotného uspořádání jednotlivých částí krabičky, tak zde je to opět beze změny. Pod horním víkem je tedy přímo samotný iPhone směřující displejem dovnitř balení. Zmiňovaný displej je pak ještě chráněn ochrannou fólií. Obsah balení nadále tvoří napájecí USB-C/Lightning kabel, jehla na SIM kartu, manuály a ikonické samolepky. Nabíjecí adaptér zde už však nenajdeme.

.