Zavřít reklamu

Včera se v App Store po dlouhém čekání objevila aplikace iVysílání od České televize a určitě nadchla a potěšila mnohé uživatele jablečného tabletu.

A jaké tedy iVysílání je? Kdo četl článek ČT4 Sport – česká sportovní televize v iPhone si možná pamatuje, že jsem byl k aplikacím od české televize poměrně kritický. V případě iVysílaní je vše jinak. Aplikace je neuvěřitelně vydařená, dokonce si dovolím tvdit, že je skvělá.

první strana

Aplikace je pro obě generace iPadu. Díky ní máte možnost shlédnout spoustu filmů, dokumentů a seriálů z produkce České televize. Nemáte ale možnost shlédnout živé vysílání, ale pouze to, které naleznete v archívu iVysílání. V současné chvíli zde najdete 1750 dní 8 hodin a 40 minut video obsahu a další hodiny neustále přibývají.

program

Ovládání je intuitivní a jednoduché. Je navrženo tak, aby s aplikací mohl pracovat opravdu každý. I moje mamka, která je naprostý technický antitalent a iVysílaní v počítači ji dělá neskutečný problém, na iPadu si hned našla pořad, který chtěla vidět. Vyhledávat pořady můžete podle názvu, žánru a doby vysílání. Stream je dostatečně kvalitní a konkurenční aplikace Voyo se může závistí krčit v koutě. Videa můžete se svými přáteli sdílet na Facebook nebo pomocí emailu. Škoda, že v České televizi ale nemysleli na uživatele Twitteru.

dokumenty

Zmínil bych ještě dvě malé chyby, na které jsem za krátký čas používání narazil. Pokud se díváte na video a přepnete do jiné aplikace a vrátíte-li se zpět, iVysílání si bohužel nepamatuje pozici. Další drobnost, která ale možná vadí je mně je fakt, že pokud sledujete video neschová se status bar.

otázky

Každopádně je aplikace iVysílání ohromným skokem vpřed a je opravdu vynikající. Je to ukázka jak by měla multimediální aplikace vypadat a fungovat. A dodává iPadu další rozměr.

iVysílání – free

Jsem 18-ti letý student Střední odborné školy veterinární v HK se zálibami, samozřejmě Apple, Americké sporty (Am. fotbal, basketbal, baseball), seriály a Rally WRC.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Vyborna aplikace,prehledna intuitivni s nedostiznou kvalitou veskereho obsahu pokud jde o obrazovou stranku a navic zdarma….nova s vojo by se mela sakra ucit!!!!

  Mam dve vytky ktere ale autori casem jiste opravi a vydaji update:

  1.Zcela schazi moznost fullextoveho vyhledavani jako na „velkem“ ivysilani
  2.Prilis strucne popisky jednotlivych poradu

  No a jste do tretice v sekci filmy je toho hafo mj. i vytecna kriminalka stare mesto!! ale co schazi jsou cetnicke humoresky….patrne na ne jiz nemaji pro internetove vysilani prava stejne jako strasi dily souteze vysoka hra.

  fulltext vyhledavani bohuzel v soucasne dobe z tech. duvodu nelze – ono ani na webu prave hledani neni, ct na nej pouziva google. na vlastnim hledani se pracuje a hled jak bude dostupne zobrazi se v aktualizovane aplikaci…

  Celkom ma prekvapuje, ze ste si nevsimli skutocnost, ze pri fullscreen prehravani nezmizne horna lista iPadu (3G/Wifi signal, cas, stav baterky). Mna osobne to pomerne dost rozculuje.

  Taktiez musim trosku skritizovat obcasnu pomalost bufferovania. Ide o to, ze musim cakat na obraz kym mozem pozerat. Musim podotknut, ze rychlost mojho pripojenia do internetu je dostatocna a to 30 Mbit. V tom momente, ked ide iVysilani pomaly, je pripojenie v poriadku.
  Inac je to dobra aplikacia a po dotiahnuti spomenutych much bude naozaj vynikajuca.

  Dobry den, me tato aplikace nefunguje a netusim proc :-(. Mam ipad 1 a pripojuji se pres rychle wifi. Nacte se mi vzdy pozadovany porad, ale kdyz ho chci spustit, tak vidim pouze cernou obrazovku. Netusite kde by mohl byt problem ? Predem diky za odpoved

celý text

Čtěte více.