Zavřít reklamu

Včera se v App Store po dlouhém čekání objevila aplikace iVysílání od České televize a určitě nadchla a potěšila mnohé uživatele jablečného tabletu.

A jaké tedy iVysílání je? Kdo četl článek ČT4 Sport – česká sportovní televize v iPhone si možná pamatuje, že jsem byl k aplikacím od české televize poměrně kritický. V případě iVysílaní je vše jinak. Aplikace je neuvěřitelně vydařená, dokonce si dovolím tvdit, že je skvělá.

Aplikace je pro obě generace iPadu. Díky ní máte možnost shlédnout spoustu filmů, dokumentů a seriálů z produkce České televize. Nemáte ale možnost shlédnout živé vysílání, ale pouze to, které naleznete v archívu iVysílání. V současné chvíli zde najdete 1750 dní 8 hodin a 40 minut video obsahu a další hodiny neustále přibývají.

Ovládání je intuitivní a jednoduché. Je navrženo tak, aby s aplikací mohl pracovat opravdu každý. I moje mamka, která je naprostý technický antitalent a iVysílaní v počítači ji dělá neskutečný problém, na iPadu si hned našla pořad, který chtěla vidět. Vyhledávat pořady můžete podle názvu, žánru a doby vysílání. Stream je dostatečně kvalitní a konkurenční aplikace Voyo se může závistí krčit v koutě. Videa můžete se svými přáteli sdílet na Facebook nebo pomocí emailu. Škoda, že v České televizi ale nemysleli na uživatele Twitteru.

Zmínil bych ještě dvě malé chyby, na které jsem za krátký čas používání narazil. Pokud se díváte na video a přepnete do jiné aplikace a vrátíte-li se zpět, iVysílání si bohužel nepamatuje pozici. Další drobnost, která ale možná vadí je mně je fakt, že pokud sledujete video neschová se status bar.

Každopádně je aplikace iVysílání ohromným skokem vpřed a je opravdu vynikající. Je to ukázka jak by měla multimediální aplikace vypadat a fungovat. A dodává iPadu další rozměr.

iVysílání – free

Jsem 18-ti letý student Střední odborné školy veterinární v HK se zálibami, samozřejmě Apple, Americké sporty (Am. fotbal, basketbal, baseball), seriály a Rally WRC.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Vyborna aplikace,prehledna intuitivni s nedostiznou kvalitou veskereho obsahu pokud jde o obrazovou stranku a navic zdarma….nova s vojo by se mela sakra ucit!!!!

  Mam dve vytky ktere ale autori casem jiste opravi a vydaji update:

  1.Zcela schazi moznost fullextoveho vyhledavani jako na „velkem“ ivysilani
  2.Prilis strucne popisky jednotlivych poradu

  No a jste do tretice v sekci filmy je toho hafo mj. i vytecna kriminalka stare mesto!! ale co schazi jsou cetnicke humoresky….patrne na ne jiz nemaji pro internetove vysilani prava stejne jako strasi dily souteze vysoka hra.

  fulltext vyhledavani bohuzel v soucasne dobe z tech. duvodu nelze – ono ani na webu prave hledani neni, ct na nej pouziva google. na vlastnim hledani se pracuje a hled jak bude dostupne zobrazi se v aktualizovane aplikaci…

  Celkom ma prekvapuje, ze ste si nevsimli skutocnost, ze pri fullscreen prehravani nezmizne horna lista iPadu (3G/Wifi signal, cas, stav baterky). Mna osobne to pomerne dost rozculuje.

  Taktiez musim trosku skritizovat obcasnu pomalost bufferovania. Ide o to, ze musim cakat na obraz kym mozem pozerat. Musim podotknut, ze rychlost mojho pripojenia do internetu je dostatocna a to 30 Mbit. V tom momente, ked ide iVysilani pomaly, je pripojenie v poriadku.
  Inac je to dobra aplikacia a po dotiahnuti spomenutych much bude naozaj vynikajuca.

  Dobry den, me tato aplikace nefunguje a netusim proc :-(. Mam ipad 1 a pripojuji se pres rychle wifi. Nacte se mi vzdy pozadovany porad, ale kdyz ho chci spustit, tak vidim pouze cernou obrazovku. Netusite kde by mohl byt problem ? Predem diky za odpoved

celý text

Čtěte více.