Zavřít reklamu

V pátek 8. října se úderem 14. hodiny otevřou volební místnosti, ve kterých budeme rozhodovat o budoucnosti naší země. Chcete-li být maximálně informovaní a nemáte možnost být přikováni k televizním obrazovkám, nevadí. Stačí vám vhodná mobilní aplikace a o žádné novinky nepřijdete. K tomu se klidně můžete podívat i na nějaký pořad z archivu daného kanálu. Jasně, programy typu Nova Sport k dispozici nejsou, ale i tak je z čeho vybírat. 

ČT 24 

Aplikace vám přináší živé vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 spadajícího pod Českou televizi. Vyjma sledování videí však disponuje i textovým zpravodajstvím, ve kterém řadí články podle rubrik, které si můžete v titulu sami sestavit podle svých priorit. Lze je i uložit do paměti telefonu k pozdějšímu čtení. K tomu jsou přítomny i notifikace, aby vás upozornily na aktuální dění.

Stažení v App Store

iPrima 

V aplikaci najdete oblíbené pořady a seriály TV Prima nebo filmy z celého světa. Vyjma živého vysílání televizních kanálu Primy zde můžete najít archiv seriálů Slunečná, Modrý kód, Prostřeno!, TEMNÝ KRAJ, Krejzovi, Ano, šéfe! a další. Videa si můžete uložit i do zařízení pro jejich pozdější přehrání, abyste si na cestách nečerpali svá data mobilního tarifu.

Stažení v App Store

iVysílání 

Jedná se o archiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4, který obsahuje více než 4 roky videoobsahu. Najdete zde doporučená videa ale i výběry nejsledovanějších videí dne a aktuálního týdne, to nejlepší z archivu a také pořady, které právě sledují ostatní. Nechybí vyhledávání nebo řazení podle abecedního rozcestníku či podle data vysílání.

Stažení v App Store

Nova Plus 

V aplikaci najdete vše, co jste v televizi nestihli, ale zároveň získáte možnost přehrát si videa ze zákulisí natáčení různých pořadů, rozhovory a další doprovodné materiály. V případě originální tvorby je zde ale problém v tom, že obsah je dostupný až po 24 hodinách po odvysílání v televizi a obvykle je dostupný jen po 7 následujících dní. Chcete-li neomezený přístup, musíte přejít na placené Voyo.

Stažení v App Store

ČT Sport 

Už podle názvu je zřejmé, že zde se bude jednat především o sport a nikoli politiku (i když i ta je nedílnou součástí sportu). Můžete zde sledovat živé přenosy portálu ČT Sport, kdy je zde možnost vrátit se v přehrávání až 3 hodiny zpět. K tomu jsou přítomny podcasty, upozornění na nadcházející pořady kanálu nebo jejich sledování z archivu dle televizního programu.

Stažení v App Store

TV JOJ 

Patříte-li mezi slovensky hovořící uživatele, je pro vás připravena i mobilní aplikace TV JOJ. Ta poskytuje archiv oblíbených seriálů stanice, zábavných vysílání ale samozřejmě i zpravodajství – konkrétně to je zde dostupné po následujících 14 od jeho odvysílání. Najdete zde také bonusový materiál, který není v běžném programu dostupný.

Stažení v App Store

Óčko 

Pokud vás politika příliš nezajímá a raději si místo předvolebních debat poslechnete nějakou hudbu nebo se popřípadě kouknete na hudební videoklip, je zde pro vás nabídka kanálů televize Óčko. Vyjma kmenové stanice zde tak najdete i obsah Óčko Gold, Óčko Expres a Óčko Black. Hudba je přehrávána i na zamknuté obrazovce, přítomna je také podpora funkce PiP.

Stažení v App Store

iSněmovna 

Tato aplikace s jednoznačným názvem vám umožňuje sledování video obsahu z oficiálního webu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Nejedná se sice o mobilní verzi televizního kanálu, na druhou stranu zde najdete největší koncentraci politických vystoupení, schůzí, tiskových konferencí, jednání výborů, seminářů a nechybí ani video archiv obsahující záznamy za poslední 3 měsíce.

Stažení v App Store

.