Zavřít reklamu
Témata: , ,

Diskuze k článku

  je k dispozici seznam příslušenství, které při natáčení k iphonu 5 bylo používáno?

  Ten „film“/video je z 90% záležitost postprodukce. Na Note 4 apod. natočíš lepší obraz…

  To snad přiznává sám autor, že výsledek filmu je značně ovlivněn efekty a střihem.
  Vygooglil jsem několik dalších článků o tomto filmu a o natáčení iphonem. Byla natočená dokonce i profi reklama na Bentley. K dispozici je na netu i film o filmu. Každopádně je třeba zdůraznit, že kromě samotného iphonu byla použita řada příslušenství (přídavné objektivy). Zkoumal jsem, jestli by nebyl výhodnější k natáčení iPad, ale disponuje pouze 5Mpix kamerou. Naproti tomu má ale silnější baterii, takže na jedno nabití pořídíte delší záznam. Vemuli v úvahu, jakou má výdrž na jedno nabití iphone, tak můžete natáčet nějaký delší snímek než timelapse videa pouze s použitím battery packu tj. mít iphone neustále připojený k externí baterii, a to je řešení které se mi nezdá.
  BTW iPady jsou mezi turisty dost oblíbené k pořizování fotografií, tak je trochu škoda, že mají jen 5Mpix foťák. Bylo by hezké, kdyby příští mini retina disponovala vyšší pamětí RAM a lepším senzorem k pořizování fotek a videí.

  ak sa nemylim, tak aj postprodukcia reklamy na Bentley bola spracovana na iOS – konkretne na iPade (co tak trocha sluzi Apple ku cti).

  Ano má, ale jen Air 2, ostatní 5MPix, když jsem mluvil o turistech, tak prakticky všichni nosí mini ipad. Těším se na novou retinu mini, snad jí nadělí 2 Gb ram. Senzor nejspíš zůstane stejný nebo to udělají obráceně dají 8MPix senzor a ramka se nezvýší. Necháme se překvapit.
  iPhone 6 Plus má navíc optickou stabilizaci.

  Tak si ho natoč ale to by jsi musel vzít Note 2 a né 4 abychom si rozuměli protože iP 5 je přes 2 roky starý model. pak mi pošli odkaz na ten tvůj film dík

celý text

Čtěte více