Zavřít reklamu
Témata: , ,

Diskuze k článku

  Hlavně ať už konečně přidají práci se skupinami v kontaktech. Vždyť to není normální…tolik let…

  Mi se ten koncept velice líbí. Tak jak se zmiňují ostatní, chybí mi tam mobilní data nebo taky ten hotspot který využívám denně při práci s tabletem. Byl bych rád, kdyby se Apple v tomhle směru nechal inspirovat :)

  Vypadá to super! Bohužel se denně setkávám s lidmi, kteří si omylem zapnout Nerušit V KC a hrozně se diví, že se jim nikdo nedovolá => z tohoto by se takový uživatel asi po*** :-D
  Je ale pravda, že KC představoval Apple s dost velkou pompou a od té doby nic. A třeba právě 3DT by bylo super použít. Apple tlačí na vývojáře, aby začleňovali 3DT do svých app a sám to má na háku:)

  Myslím že centrum je dobré takové, jaké je. Pro zástupy začátečníků s iOS je dokonce zcela zbytečné – neboť přiznejme si to – vysunutí nějakého fiktivního prvku z prostoru mimo displej není zrovna vrchol intuitivity. Nějaké přesouvání tlačítek či dodávání vlastních, by iOS jen opět zkomplikovalo > zpomalilo.
  Já třeba mám pocit že v KC mám vše co používám nejčastěji a i když bych třeba uvítal ještě ikonu pro hotspot, chápu že jsou zase lidé co jej nevyužijí jak je rok dlouhý. Raději tedy udělám pár kliknutí navíc, než aby se z iOS stal customizacemi přeplácaný systém pro který je potřeba dělat stále absurdněji rychlejší hardware, neboť pouzivat jej na zařízení se dá přirovnat k jízdě v autě se zataženou ruční brzdou.

celý text

Čtěte více