Zavřít reklamu

Apple Watch primárně slouží k tomu, aby monitorovaly a podávaly informace o vašem zdraví, zároveň jsou pak samozřejmě určené i ke sledování aktivity a využít je můžete také jakožto prodlouženou ruku iPhonu. Pokud patříte mezi uživatele Apple Watch delší dobu, tak jistě víte o tom, že se vám na zápěstí čas od času objeví notifikace s připomínkou k nadechnutí se, a to v rámci cvičení mindfulness. Zatímco v prvních (tý)dnech užívání Apple Watch si tato oznámení zajisté užíváte, tak později se pro mnoho uživatelů stanou jednoduše otravnými.

Jak na Apple Watch deaktivovat připomínky mindfulness

Dobrou zprávou každopádně je, že pokud vás tato oznámení s připomínkami ke cvičení mindfulness se obtěžují a nechcete, aby se zobrazovaly, tak můžete jejich zobrazování deaktivovat. Nejedná se o nic složitého, pouze stačí vědět, kam přesně musíte najet. Pokud tedy chcete připomínky k nadechnutí se vypnout, postupujte následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu přešli do nativní aplikace Watch.
  • Jakmile tak učiníte, tak se ve spodní části obrazovky přesuňte do sekce Moje hodinky.
  • Následně sjeďte o kus níže, kde najděte a rozklikněte kolonku Mindfulness.
  • Zde věnujte pozornost kategorii s názvem Připomínky mindfulness.
  • Pak už jen stačí, abyste pomocí přepínačů veškeré připomínky deaktivovali.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašich Apple Watch deaktivovat připomínky mindfulness. Nutno zmínit, že připomínky mindfulness byly přidány až v rámci watchOS 8, tedy v aktuálně nejnovější verzi operačního systému pro Apple Watch. Pokud máte nainstalovanou starší verzi watchOS, tak zde se jedná o vyloženě připomínky dýchání, které lze vypnout v aplikaci Watch v sekci Dýchání.

.