Zavřít reklamu

Převést do digitální podoby karetní hru není žádný problém. Zvlášť pokud jde o léty prověřené a herními mechanikami úplně neoplývajícími hry jako je třeba poker. Přesto v nejnovějším kousku vydavatele Devolver Digital hraje prim. Novinka od vývojářů ze studia Nerial po vás však chce víc než jen ovládnout hru pokeru. Card Shark vás naučí, jak vyhrávat, nebude to ale vůbec čestným způsobem.

Card Shark vás zasadí do role mladíka, jež se v 18. století ocitne pod ochranným křídlem knížete de Saint-Germaina. Ten vás začne zasvěcovat do tajů podvádění v kartách, přičemž první kousky od vás nevyžadují nic víc než manipulace se stolem takovým způsobem, abyste zjistili, jaké karty mají vaši soupeři. Komplexita triků se ale začíná rychle stupňovat. Card Shark tak po vás brzy začne vyžadovat podobnou míru šikovnosti a bystrosti jako po reálných podvodnících.

Vzhledem k povaze jednotlivých triků sami vývojáři doporučují ke hraní použít herní ovladač. Card Shark byl vyvíjen s tím, že právě s ním ho budou hráči hrát, je tedy přirozenější manipulovat karty pomocí analogových páček než pomocí klávesnici a myši. Pokud ovladač nemáte, ale chtěli byste si nějaký pořídit, můžete se podívat na náš seznam nejlepších ovladačů pro macOS.

  • Vývojář: Nerial
  • Čeština: ne
  • Cena: 16,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Nintendo Switch
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.9.5 nebo novější, procesor na minimální frekvenci 2,5 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta s 256 MB paměti, 2 GB volného místa na disku

 Hru Card Shark můžete zakoupit zde

.