Zavřít reklamu

Někdy slova nestačí k vyjádření toho, co chceme právě říci. Někdo v takových případech používá emotikony, jiný dá zase přenost animovaným GIFům. Pokud se řadíte do druhé jmenované skupiny, má pro vás App Store přichystanou řadu klávesnic třetích stran, se kterými pro vás bude přidávání GIFů nejen do zpráv hračkou.

Giphy

Giphy nabízí opravdu bohatou knihovnu nejen nejrůznějších animovaných GIFů, ale také samolepek a krátkých videí, která můžete použít například v iMessage nebo na Facebook Messengeru. Aplikace podporuje funkci Force Touch, nabízí možnost vypnutí automatického přehrávání i možnost tvorby vlastního obsahu s přidáním samolepek, filtrů, nápisů a dalších úprav.

Gyfcat

S pomocí aplikace Gyfcat můžete sdílet vysoce kvalitní animované GIFy i nejrůznější samolepky, a to nejen v iMessage, ale třeba také na Instagramu, Snapchatu, Twitteru nebo třeba Facebooku. Gyfcat má v nabídce bohatou škálu obsahu, díky kterému vaše konverzace nebude rozhodně nudná. Gyfcat vypadá opravdu skvěle, jediným minusem je fakt, že byla svými tvůrci aktualizována naposledy na jaře loňského roku.

Swiftkey

Swiftkey není primárně GIFovou klávesnicí, díky její všestrannosti ji ale můžete používat i k tomuto účelu. Klávesnice Swiftkey kromě jiné obsahuje také funkci vyhledávání animovaných GIFů. Obrázky můžete na klávesnici vyhledávat zadáním jednotlivých slov i celých frází. Nabídka GIFů je díky vícero zdrojům vcelku bohatá, Swiftkey ale postrádá možnost zobrazení trendujících GIFů, naposledy vyhledávaných GIFů nebo uložení oblíbených obrázků.

GIF Keyboard

Platformu Tenor GIF možná znáte. Její součástí je i klávesnice pro iOS zařízení, na které vždy najdete ten správný GIF pro danou příležitost. Na klávesnici můžete také přidávat různé kreslené i animované samolepky, vytvářet a přidávat své vlastní animované GIFy nebo vlastní balíčky samolepek, a používat je prakticky kdekoliv. Do klávesnice je možné také přidávat GIFy z prohlížeče Safari ve vašem iOS zařízení.

 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více