Zavřít reklamu

Letošní Apple Special Event už klepe na dveře a s ním i všechny produkty a novinky, které Apple představí. Konkrétně se můžeme těšit na tři nové modely iPhonů, čtvrtou sérii Apple Watch, nový iPad Pro s Face ID a oznámení zahájení prodejů podložky AirPower.. Vyloučen není příchod druhé generace AirPods či cenově dostupnějšího MacBooku. A jak už bývá tradicí, Apple bude svou konferenci živě streamovat. Pojďme si tedy shrnout, jak si sledovat z různých zařízení.

Na Macu 

Stream z keynote budete na vašem jablečném zařízení s operačním systémem macOS moct sledovat z tohoto odkazu. Pro správné fungování budete potřebovat Mac nebo MacBook s operačním systémem macOS High Sierra 10.12 nebo novějším.

Na iPhonu či iPadu

Pokud se rozhodnete živý přenos sledovat z iPhonu nebo iPadu, využijte tohoto odkazu. Abyste stream mohli sledovat, budete potřebovat Safari a iOS 10 nebo novější.

Na Apple TV

Sledování konference z Apple TV je nejjednodušší. Stačí si otevřít menu a rozkliknout živý přenos konference.

Na Windows

Od minulého roku lze konference Applu sledovat pohodlně i na Windows. Stačí vám prohlížeč Microsoft Edge. Využít však lze i Google Chrome nebo Firefox (prohlížeče musí podporovat MSE, H.264 a AAC). K živému přenosu se dostanete pomocí tohoto odkazu.

Bonus: Twitter

Letos vůbec poprvé umožní Apple sledovat svoji keynote skrze Twitter. Stačí využít tento odkaz a konferenci si živě přehrávat jak na iPhonu, iPadu, iPodu, Macu, Windows PC, Linuxu, Androidu a zkrátka všech zařízeních, na kterých je možné Twitter používat a stream přehrát.

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.