Zavřít reklamu

Současná doba již nějakou dobu nepřeje živým hudebním vystoupením. Pokud chcete sledovat koncert svého oblíbeného interpreta, nezbývá vám nic jiného, než se spolehnout na YouTube, Apple Music … nebo třeba na aplikaci Quello Concerts, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Po prvním spuštění vás aplikace Quello Concerts nasměruje rovnou na svou domovskou obrazovku. Vzhledově se Quello Concerts vlastně nijak neliší od hudebních či filmových a seriálových streamovacích aplikací – v horní části displeje se střídají náhledy navržených videí, ve střední části obrazovky pak můžete pohodlně listovat mezi jednotlivými žánry a seznamy. Ve spodní části displeje se nachází lišta s tlačítky pro vyhledávání, přechod na domovskou obrazovku a správu profilu.

Funkce

Jak jsme již zmínili v úvodním odstavci, aplikace Quello Concerts slouží jako knihovna záznamů z živých vystoupení široké škály interpretů. Najdete zde více než dvě tisícovky videí nejen s koncerty, ale také s dokumentárními snímky napříč všemi možnými žánry. Podobně jako třeba aplikace streamovacích služeb nabízí Quello Concerts funkci vyhledávání, panely s návrhy obsahu ke zhlédnutí nebo třeba možnost uložení videa do seznamu oblíbených. Aplikace nabízí také návrhy souvisejících videí, ovládání přehrávání nebo třeba předpřipravené seznamy videí s různou tematikou. Aplikace je ke stažení zdarma, předplatné vás vyjde na 259 korun měsíčně s týdenní bezplatnou zkušební dobou.

Aplikaci Quello Concerts stáhnete bezplatně zde.

.