Zavřít reklamu

Jak stáhnout film z Ulož.to do iPhone se hodí vědět tehdy, kdy v televizi nic není, vaše kino má zavřeno a streamovací služby nenabízejí nic, co jste ještě neviděli. Ulož.to je server určený pro sdílení dat – hudby, filmů i seriálů a čehokoli jiného. Je to hlavně cloudová služba, do které si můžete zálohovat svá data. Vyjma toho nabízí bohatou studnici obsahu nahraného od ostatních uživatelů. Navíc to, jak stáhnout film z Ulož.to do iPhone, není nijak složité ani na cestách. V tomto návodu si ukážeme, jak můžete z cloudové služby Ulož.to stáhnout film do vašeho iPhonu.

Hned na začátek je nutné, abyste si stáhli aplikaci Ulož.to Cloud, která je zdarma dostupná v App Store – nelze ji používat bez přihlášení. Tato aplikace nicméně přímo v mobilu nabízí i registraci se do sítě. Díky tomu tak můžete mít všechny (nejen) své soubory vždy při ruce, kdykoli a kdekoli. Velkou výhodou je, že cokoli zde budete stahovat, můžete činit i na pozadí.

Stažení aplikace Ulož.to Cloud v App Store

Jak stáhnout film z Ulož.to do iPhone

 1. Po stažení aplikace Ulož.to Cloud se do ní přesuňte a přihlaste se.
 2. Po přihlášení se vám zobrazí základní rozhraní, které je jednoduché a přehledné.
 3. Na úvodní obrazovce tak stačí zadat do pole Vyhledat soubory text a potvrdit jej ikonou lupy.
 4. Hned poté se vám zobrazí výčet obsahu, který hledáte, a který je v síti dostupný.
 5. Po výběru toho kýženého se vám zobrazí jeho detaily, včetně informace o volném úložišti iPhonu a dvou důležitých nabídek: 
  • Stáhnout rychle: Čas stažení je závislý na rychlosti vašeho připojení, je však nutné mít zakoupený kredit. 
  • Stáhnout pomalu: Sice si počkáte, na druhou stranu máte obsah zdarma. Rozdíl ve stahování 1GB souboru může být klidně i více jak 2 hodiny.
 6. Po výběru typu stahování vidíte u souboru procentuální progres akce. Klidně můžete se zařízením pracovat dál, stahování bude probíhat na pozadí.
 7. Až stahování doběhne do konce, tak najdete stažený soubor pod ikonou tří linek na hlavní obrazovce v nabídce Soubory v zařízení.
 8. Zde klikněte na stažený soubor. Poté vám aplikace nabídne, jak s ním chcete pracovat:
  • Otevřít v Ulož.to: Započne přehrávání filmu bez nutnosti využít nativní aplikace Applu či jiné aplikace třetí strany. Přehrávání funguje na výšku i na šířku, přičemž zde vidíte časovou osu a ovladač hlasitosti;
  • Otevřít v…: Klepnutím na Uložit do Souborů si film můžete uložit do úložiště. Soubor ale můžete také někomu odeslat, popřípadě lze využít možnosti AirDrop, skrze který si můžete soubor, hudbu, video nebo cokoli jiného odeslat přímo do svého Macu.

 

.