Zavřít reklamu

Karetní hry jsou u spousty lidí výborným prostředkem k zábavě, zkrácení dlouhé chvíle nebo překonání nudy. Na světě existuje bezpočet nejrůznějších karetních her, ne vždy je ale možné si je všechny pořídit, nebo si je brát s sebou na cesty. Řešení mohou představovat jejich virtuální verze pro iPhone – v dnešním článku si jich představíme hned pět.

Exploding Kittens

Papírová verze vybuchujících koťátek se mezi lidmi dlouhodobě těší velké popularitě – proč si nevyzkoušet i virtuální variantu? Hrát můžete buďto s přáteli, nebo s náhodně vybranými protihráči. Čekají vás celé hodiny (téměř doslova) explozivní zábavy, originálních ilustrací od The Oatmeal a plno překvapení.

Hru Exploding Kittens stáhnete za 49 korun zde.

Uno

Myslíte si, že karetní hra Uno je určena spíše mladším ročníkům? Možná vás příjemně překvapí, jak moc zábavné vlastně Uno umí být. iOS verze této karetní klasiky nabízí klasický herní režim i pár netradičních variant, možnost zahrát si s přáteli nebo s rodinou, ale třeba také příležitost zúčastnit se nejrůznějších zajímavých turnajů a výzev. Hru si můžete do velké míry přizpůsobit, a to jak po funkční, tak i po designové stránce.

Hru Uno stáhnete bezplatně zde.

Black Cards

Pokud vás zaujal celosvětový fenomén jménem Cards Against Humanity, určitě vás budou bavit také Black Cards. Svým designem, pravidly, pojetím i velmi černým humorem silně připomínají originál. Najdete zde stovky karet, které vám zaručí hodiny a hodiny velmi originální zábavy, a můžete si vytvořit také své vlastní karty.

Hru Black Cards stáhnete bezplatně zde.

Evil Apples vs. Humanity

Na principu hry Cards Against Humanity funguje také hra Evil Apples vs. Humanity. Na výběr máte ze spousty balíčků karet s různou tematikou, hrát můžete buďto sami proti skupině náhodně vybraných hráčů, nebo vytvořit vlastní herní místnost, kam pozvete své přátele. Ve hře si můžete užít několik různých herních režimů, a pokud vám nebude stačit základní bezplatná nabídka balíčků karet, můžete si zakoupit další.

Hru Evil Apples vs. Humanity stáhnete bezplatně zde.

Kanasta

Máte v oblibě spíše tradičnější karetní hry? Pak si do svého iPhonu můžete stáhnout starou dobrou kanastu. Tuto hru můžete hrát jak v online, tak i v offline režimu. Kanasta nabízí možnost hraní s přáteli i s náhodně vybranými hráči z celého světa, K dispozici budete mít možnost volby z různých variant pravidel, možnost upravení vzhledu i pokročilé statistiky.

Hru Kanasta stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více