Zavřít reklamu

To, na co většina jablíčkářů celý rok čekala, je konečně tady. Představení iPhone 13 a dalších nových zařízení od Applu totiž proběhne již dnes, tedy 14. září, a to od 19:00 našeho času. Jestliže se tedy řadíte mezi milovníky Applu, tak si rozhodně letošní první podzimní konferenci nesmíte nechat ujít. Kromě představení iPhone 13 (konkrétně modelů iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max) bychom se téměř jistě měli dočkat Apple Watch Series 7, mluví se však také o třetí generaci oblíbených sluchátek AirPods. Zdali se jedná o přesný či naopak nekompletní seznam nejsme schopni říct, zajisté se ale jedná o seznam nejpravděpodobnější.

Kdy, kde a jak sledovat dnešní představení iPhone 13

Před každou konferencí pro vás připravujeme návody, pomocí kterých můžete zjistit, jakým způsobem ji můžete sledovat. Jinak tomu nebude ani dnes – konkrétně se v tomto článku podíváme na kompletní postup pro sledování dnešního Apple Eventu, který dostal název California streaming. Celý postup pro sledování konferencí se v poslední době velmi zjednodušil, jelikož Apple začal veškeré své události streamovat také na YouTube. Sledování pomocí YouTube se tak jeví jakožto nejjednodušší, jelikož je k dispozici na opravdu všech možných zařízeních. Ať už se tedy chystáte Apple Event sledovat z iPhonu, iPadu, Macu, Apple TV, počítače s Windows či zařízení s Androidem, tak je postup stejný – stačí se přesunout na tento odkaz. Momentálně na tomto odkazu najdete grafiku konference s datem konání, pár minut před startem se pak spustí odpočet a živý přenos započne.

iphone 13 živě představení
Zdroj: Apple.com

Samotný Apple Event můžete sledovat také z oficiálních stránek Applu, a to pomocí tohoto odkazu. Živý přenos je samozřejmě v angličtině, stejně jako každý rok vás ale celou konferencí provedeme také prostřednictvím našeho českého přepisu. Jestliže náhodou v čas konání konference nemáte čas a nemůžete ji sledovat, tak se nemusíte ničeho bát. Před, během i po konferenci vás o všem důležitém budeme co možná nejrychleji informovat. Díky tomu budete mít veškeré informace česky a hlavně se k nim budete moci kdykoliv vrátit. Vzhledem k stále aktuální pandemii koronaviru se i tato konference bude konat pouze online, bez fyzických účastníků. Konference bude probíhat ve formě předtočeného videa, nejspíše klasicky z Apple Parku. Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete Apple Event, na kterém se dočkáme představení iPhone 13 a dalších zařízení, sledovat s Jablíčkářem!

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více