Zavřít reklamu

Apple už dávno není jen o hardwaru v podobě počítačů, telefonů, tabletů a hodinek a softwaru pro ně určenému. Apple nabízí i vlastní platformy, které navíc nenabízí pouze na svých zařízeních, protože Apple TV+ najdete už ve většině moderních televizí, Apple Music pak můžete poslouchat i na zařízeních s Androidem. Pokud jste si pak koupili nový produkt společnosti, máte nárok na dané období využívání platformy zdarma. 

Apple Music je hudební streamovací služba společnosti, ve které se skladby streamují, tedy stahují při současném poslechu. Součástí služby je také nepřetržitě vysílající internetové rádio Beats 1 a blogovací platforma Connect pro interprety ke sdílení obsahu s fanoušky. Apple Music nabízí i četná hudební doporučení, která jsou založena na uživatelově vkusu, a která jsou propojena s hlasovou asistentkou Siri. Pro nové uživatele je služba na 3 měsíce zdarma.

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. Vyjma hardwaru v podobě Apple TV je aplikace TV k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. Bezplatná zkušební doba je 7 dní.

Apple Arcade je služba předplatného pro videohry. Je k dispozici prostřednictvím aplikace App Store na zařízeních se systémem iOS 13, iPadOS 13, macOS Catalina, tvOS 13 nebo novějších. Jednou z hlavních priorit platformy je, že nabízí nepřerušované a nerušené zážitky tím, že odstraňuje nákupy ve hře, reklamy a všechny hry jsou free to play. Na zkoušku máte jeden měsíc.

Pokud koupíte nový produkt Applu

Platformy společnosti si samozřejmě nejvíce užijete s jejími produkty. V případě Apple Arcade to ostatně ani jinak nejde. Aby je ale Apple patřičně podpořil, tak vám je ke koupi produktu poskytne zdarma, a to nad rámec zkušebního období. Jednoduše tím doufá, že si je oblíbíte a už u nich zůstanete a budete si je dále předplácet. Předplatné totiž musíte odsouhlasit i když vás čeká jistě období zdarma. 

  • K nákupu nového iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV nebo Macu dostanete zdarma Apple TV+ a Apple Arcade na 3 měsíce zdarma. 
  • K nákupu vyhovujících sluchátek AirPods, AirPods Pro, AirPods Max nebo Beats dostanou noví předplatitelé 6 měsíců Apple Music zdarma. 

Nabídky nelze kombinovat se službou Apple One, a platí zde jen jedna nabídka na rodinu bez ohledu na počet koupených zařízení. Pokud jste navíc již dříve nové zařízení zakoupili a danou výhodu v podobě nějakého období zdarma využili, dále už na něho nemáte nárok. A to i pokud jste v rámci rodinného sdílení, ale nové zařízení si koupil někdo jiný a službu s vámi jen sdílel. Vždy je pak nutné nabídku aktivovat do tří měsíců od prvního nastavení nového produktu.

V případě Apple Music patří mezi vyhovující sluchátka Beats Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro a Beats Solo Pro a uvedené AirPody. Nepatří mezi ně AirPods (1. generace), Beats Solo3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, Beats EP a Beats Flex. Nabídka pak platí jen pro individuální předplatná Apple Music, nikoli rodinné tarify. 

.