Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Upgrade na nový iPhone, Apple Watch, iPad nebo MacBook nebyl ještě nikdy výhodnější. Mobil Pohotovost spouští novou službu Koupíš, prodáš, v rámci které nabízí nejlákavější přechod ze starého zařízení na nové. Se službou totiž získáte nejlepší výkupní cenu stávajícího zařízení, a to díky speciálnímu bonusu. Kromě smartphonu můžete prodat také tablet, notebook či chytré hodinky, a to jak od Applu, tak i dalších značek.

Nová služba funguje velmi jednoduše. Stačí na stránkách mp.cz/koupis-prodas vybrat, které zařízení chcete koupit a které naopak chcete prodat. Následně se vám spočítá konečná cena nového telefonu ponížená o výkupní cenu původního zařízení včetně speciálního bonusu. Navíc máte možnost si výslednou cenu rozdělit do 26 měsíčních splátek.

Pokud se tedy například rozhodnete vyměnit iPhone 11 za iPhone 12, pak vás nový smartphone vyjde jen na 533 Kč měsíčně (nebo na 12 490 Kč). Cenu novinky si totiž ponížíte o 10 000 korun za původní telefon, plus ještě o bonus 2 000 korun. Bonus 20 % k výkupní ceně získáte při nákupu produktů vybraných značek, jejichž neustále se rozšiřující seznam najdete na mp.cz. Službu pořídíte exkluzivně na prodejnách Mobil Pohotovost.

Cenu pro své zařízení zjistíte v kalkulačce přímo zde

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz - Apple magazín

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více