Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud jste o značce Lanchiya doposud neslyšeli, je to pravděpodobně z toho důvodu, že její produkty dlouhou dobu nebyly v České republice k dostání. Poměrně jiná písnička se ale odehrává například v případě Spojených států, Japonska či Korei, kde je tento výrobce známý pro svou prémiovou kvalitu a vytříbený vzhled. A o co vlastně jde? Lanchiya se specializuje na výrobu luxusních reproduktorů, které vás zaujmou hned několika vlastnostmi.

V současné době je k dostání produkt s modelovým označením MK30. Ten vás na první pohled dokáže zcela upoutat svým jedinečným vzhledem, který na současném trhu nemá obdoby. Tyto reproduktory zároveň nabízí prvotřídní zvuk a LED podsvícení, což z nich dělá ideálního parťáka do každé místnosti. Z tohoto popisu prozatím můžete usoudit, že se zkrátka jedná o běžné reproduktory, u kterých tvůrci vsadili na trošku jiný design. Opak je ale pravdou. Hlavní rozdíl oproti konkurence se totiž nachází v samotné kvalitě zvuku. Společnost Lanchiya vůbec poprvé přišla s revolučním řešením, kdy se o zvuk starají speciální elektronkové zesilovače, konvexní tlumič, dvouvrstvý hybridní neodymový magnet a kuželová konstrukce se 100% papírovinou z buničiny, což má na svědomí právě onen krystalicky čistý a vyvážený zvuk s 40W výkonem.

Lanchiya MK30
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Samy reproduktory se samozřejmě dokáží postarat o 360° zvuk a nabízí speciální funkci Bass Boost, jež dokáže kvalitně zesílit basové tóny. A jak je na tom konektivita? Produkt Lanchiya MK 30 se svým notebookem či telefonem můžete propojit skrze bezdrátové rozhraní Bluetooth, nebo můžete sáhnout po klasickém AUX kabelu. Jestliže nechcete ztrácet čas s párováním, určitě také oceníte NFC funkci, kdy vám pouze postačí přiložit telefon k čipu a máte hotovo. Tento prvotřídní produkt na český trh vůbec poprvé dostala internetová nákupní galerie Daklos, kde na reproduktorech nyní můžete ušetřit 2 tisíce korun a pořídit si je tak za 4 990 Kč.

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více